Martin Mystere N.407 - I Misteri Di Villa Winchester (SBE Gennaio 2024)

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
995
5,901
Martin dünyasını sürekli izleyen, sıradan bir okur olarak, dil anlama engelim bulunsa da, İtalyanca gibi farklı Martin yayınlarını izleme olanağı sağladığınız için çok teşekkürler değerli @balkan . Paylaşımlarınızı keyifle takip ediyorum. Sağ olun. İtalya'da Martin konusunda, ülkemizde yayınlananlardan farklı, bizde hiç yayınlanmayan seriler de bulunuyor. Bu alanda, farklı örnekleri paylaşma imkanınız olursa sevinirim.

Son düzenleme:

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,011
Üstat @eankara , forumu kontrol ettim. Üstat @Assad tarafından yüklenen Maxi serisi sadece ilk 4 kitapta kalmış. Diğer seriler ise daha önce paylaşılmış, çoğu hala aktif. Bende Maxi serisinden devam etmeyi, bu seriyi tamamlamayı uygun buldum. Sizin istediğiniz seri ya da sayılar varsa, onları yazarsanız onlarla da ilgilenirim.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
995
5,901
İlginizden dolayı öncelikle teşekkür ederim Sn. @balkan .
İtalya'dan Martin Mystere konulu yayınlardan örnekler vermek isterim.

Öncelikle , Alex Dante imzalı , işlenen konularla ilgili tematik araştırma kitapları yayınlanıyor.
Örnek ;

Martin Mystere'in renkli olarak , farklı çizim anlayışıyla maceraları yayınlandı.
Örnek;

1990'larda yayınlanan bir başka seri ( Bir bakıma ''alfabetik '' konu anlayışında )

Yine tematik olarak , örneğin '' Büyü '' konulu bir başka Martin Yayını :

Fuori Tempo dizisi :

Farklı bir seri :

Örnekler çoğaltılabilir tabii. Ama, özellikle son yılları ağırlıklı olarak ele alıp, çizgi roman ya da çizgi romanla ilişkili tematik yayınlardan örnekler verdim.

Not: Ben bu mesajımı yazarken , siz bazılarını yayınlamışsınız bile . Yeni gördüm!!! Hızınıza ulaşamadığım için , bu mesajımda belirttiğim bazı yayınları , aynı anda paylaştınız belki de !!! Şimdi bakacağım. Minnet duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Sn. @balkan .

Saygılarımla,

Son düzenleme:

CEMMM

Yeni Üye
12 Tem 2023
51
205

Öncelikle , Alex Dante imzalı , işlenen konularla ilgili tematik araştırma kitapları yayınlanıyor.
Örnek ;

Martin Mystere'in renkli olarak , farklı çizim anlayışıyla maceraları yayınlandı.
Örnek;

1990'larda yayınlanan bir başka seri ( Bir bakıma ''alfabetik '' konu anlayışında )

Fuori Tempo dizisi :

Farklı bir seri :

Örnekler çoğaltılabilir tabii. Ama, özellikle son yılları ağırlıklı olarak ele alıp, çizgi roman ya da çizgi romanla ilişkili tematik yayınlardan örnekler verdim.

Not: Ben bu mesajımı yazarken , siz bazılarını yayınlamışsınız bile . Yeni gördüm!!! Hızınıza ulaşamadığım için , bu mesajımda belirttiğim bazı yayınları , aynı anda paylaştınız belki de !!! Şimdi bakacağım. Minnet duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Sn. @balkan .

Saygılarımla,

https://www.amazon.it/Martin-Mystère-nuove-avventure-colori/dp/8869611612

Nouve Avventure Colori seri Gandor08 tarafından yüklenmiş. Serinin Tamamı. Diğerleri de Forumda mevcut sanırım.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,011

Örnek ;

Örnek;

Fuori Tempo dizisi :

Farklı bir seri :

Saygılarımla,

Üstat, isteklerini arkadaşlarıma yazdım. Bana gelecek olan dosyaları hemen yükleyeceğim.

Maxi Martin Mystere paylaşımı mükerrer olmuş, Yönetimden özür dilerim.