Lütfen yardım

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
Konuyu yanlış bir yere açmış olabilirim fakat daha doğru neresi olurdu bilmiyorum.Bir umut belki içinizde bilen vardır diye size danışayım dedim.Ben şu ara açık lise sınavlarına hazırlanıyorum ve bana videolu ders anlatımlar lazım fakat indirmem gerek çünkü internet cafeden indirip evde izliyeceğim evde internet kotalı onla olmuyor :D bilginiz varsa indirebileceğim siteler yardım ederseniz çok iyi olur.Şimdiden çok teşekkürler :'(

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
312
lise sınavlarına hazırlanıyorsanız bence indirin gitsin derim kota zaten belirli bir yerden sonra takılıyor geleceğinizden önemli değil fazla ödemek.ama nereden indireceksiniz onu bilemem ama siz biliyorsunuz herhalde.

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
izleyeceğim yeri biliyorum evet indireceğim yeri bilmiyorum ama hiç olmazsa dediğiniz gibi yapacağım yada babamı ikna edip sınırsız alırım

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,999
Sen izlediğin yerleri bana bildir ben senin için onları indireyim, sonra bir yere upload ederim sen de oradan alırsın canım kardeşim.

Selametle.

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
312
ikiniz içinde bir kısayol soyleyim ınternet download manager yükleyin koselerde videoyu indirmek gibi bir şey cıkıyor :d