L-Manyak Dergisi Sıralı Liste (Tamamlandı)

emraq

Aktif Üye
14 Kas 2018
330
5,455
Valla inanılmaz bir özveri, emeği geçen herkese teşekkürler. Üstadlarım, acaba Lombak'ta da bir aksiyon yaratır mı?:)

KHANN

Kıdemli Üye
19 Ara 2012
126
277
Merhabalar l-manyak 133 ve 135. sayılar açılmıyor , bildirmek istedim . Emekleriniz için tekrar teşekkürler . Hatalı veya yanlış yere bildirim yaptıysam şimdiden özür dilerim . Saygılarımla .

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,915
İzmit
Selamlar,
Diyarın paylaşım ruhu inanılmaz bir iş başardı yine, emeği geçen herkese teşekkürler,
sizlerden ricam 133,135,136,137,142. sayıların linkleri sıkıntılı, tekrar teşekkür ederim.

eshq

Yeni Üye
24 Ara 2018
22
47
son günlerde inanılmaz bir atak vardı, tamamlanmış en nihayetinde. Çok güzel iş başarıldı. Teşekkür ederiz emeği geçenlere, sonraki nesillere aktarabilmek harika bir duygu gerçekten.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Bugün listeleri elden geçirmek için mesai harcarken forumun 11 yılını yaşamış gibi oldum. Pek çok diğer konuda olduğu gibi bu başlık altında da diyarımızın kuruluş tarihi olan 2009 yılından bugüne kadar çok sayıda paylaşım yapılmış. Bu 11 yıl içinde Sadece L-Manyak başlığı altında yapılan paylaşımların toplam indirme sayısı muhtemelen 100 binden fazladır. Önemli bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Bu eserleri sayısal ortamda ölümsüzleştirerek çizgi roman ve mizah severlerin, akademisyenlerin erişebilecekleri hale getiriyoruz. Bu eşsiz işi başaran, katkıda bulunan her bir arkadaşıma şükran borçluyuz. Çok teşekkür ediyorum.

Çok sayıda dostumuz farklı farklı çalışmalarla başlığı zenginleştirmeye devam ediyor. Bazı sayıların birden fazla taraması mevcut. Hepsinin niteliği, kalitesi farklı. Ama hepsinin arkasında bir öykü var. Bu öyküye, harcanan emeğe saygı gereği alıntı olmayan her bir çalışmayı muhafaza etmek istiyoruz. Kişisel arşivimde de her çalışmayı özenle muhafaza etmeyi tercih ediyorum. Listede paylaşımları yapan dostların isimleri de yer alıyor. Tarama yapan, yapacak dostlardan özellikle listede isim yazmayan sayılara öncelik vermelerini rica ederek tekrar hepsine teşekkür ediyorum.

sekkocan

Yeni Üye
2 May 2020
6
4
Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürler ancak özellikle aksamsefası arkadaşımızın verdiği mega linkleri maalesef ölmüş onları yenilerse çok makbule geçecek sağolun.

keiran

Yeni Üye
30 Haz 2020
5
8
cümleten selam . en güzel yıllarımı hatırlatıyor bana bu dergi.
az okumadım. tekrar okumak istiyorum ama bi türlü beceremedim.
rica etsem yardımcı olurmusunuz ?
nasıl yapıcam nasıl açıcam ?
telefondan açıp okuma sansım varmıdır ?

neuntoeter

Yeni Üye
5 Ocak 2022
1
1
Merhabalar, öncelikle emekleriniz için teşekkürler, çoğu sayı mediafire sitesine yüklenmiş fakat bir sayıyı indirmek 12 saat sürüyor hızlar inanılmaz yavaş, acaba güncelleme şansı var mıdır?

Son düzenleme:

Whovian

Yeni Üye
15 Mar 2019
18
9
Emeği geçenlere, tarayıcılarınıza, gözlerinize sağlık, bütün serinin tamamlanmasını bekledim ve arşive başladık, çok teşekkürler. Yalnız 1. sayı linki yok bilginize.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
Emeği geçenlere, tarayıcılarınıza, gözlerinize sağlık, bütün serinin tamamlanmasını bekledim ve arşive başladık, çok teşekkürler. Yalnız 1. sayı linki yok bilginize.

Linkin üzerini maus ile sağı tıkla, çıkan pencerede bağlantı adresini kopyala, çizgidiyari.com. yazılan bölüme yapıştır. link çalışıyor. İyi okumalar dilerim.