Kim Hangi Çizgi Roman Kahramanı Olmak İsterdi ?

jackie155

Yeni Üye
16 Tem 2011
21
2
bu arada ben de düşündüm de fikrimi değiştirdim.dc ve marvel evreninin en tehlikeli ve en zengini batman olmak isterdim.superman bi çizgi romanda dünyanın en tehlikeli insanıdır demişti batman için ^^

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
Nathan Never. Bilimkurgu oldum olası ilgimi çekmiştir ve dünya piyasasında eli yüzü düzgün bilim kurgu çizgi romanı olarak sadece bu italyan var. tabii bana göre.

Çime

Yeni Üye
22 Tem 2011
21
5
Kızılmaske ama yüzüğü çıkarırdım.Kötülerin de geri dönüşü olabilmeli.

apollo1967

Yeni Üye
26 Eyl 2009
79
15
Bencede Conan . Aslinda cizgi roman olarak Zagor , Mister No ve Teksi cok severim ama adamlarin yasanti yasanti degil . Biri devamli beygirle dagbayir geziyor, biri parasiz pulsuz ve de culsuz illada her macerada tonla dayak yiyor, Zagorda idealleri pesinde kosmaktan bir baltaya sap olamamis :D:D:D. Ama Conan oylemi , adam kah Kral , Kah hirsiz , kahramanliksa onunkide kahramanlik ama buluncada mali goturuyor netekim.Hicbirseyden eksik kalmiyor.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
Başlığa göre cevap veriyorum. bence ozaki kızılmaske olmak isterdi. büyükbeyaz teks olmak isterdi, savok redkit, mehmet ali martin mystere

Son düzenleme:

dhb

Kıdemli Üye
19 Mar 2011
112
500
conan

Bencede Conan . Aslinda cizgi roman olarak Zagor , Mister No ve Teksi cok severim ama adamlarin yasanti yasanti degil . Biri devamli beygirle dagbayir geziyor, biri parasiz pulsuz ve de culsuz illada her macerada tonla dayak yiyor, Zagorda idealleri pesinde kosmaktan bir baltaya sap olamamis :D:D:D. Ama Conan oylemi , adam kah Kral , Kah hirsiz , kahramanliksa onunkide kahramanlik ama buluncada mali goturuyor netekim.Hicbirseyden eksik kalmiyor.

zaten sonunda kral oluyor :cool:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,624
hiçbiryerde :)
çok güzel yorumlar var
ben de ken parker...
bi dakka,Insan niye ken parker olmak istesin ki,
onun FELSEFESİNİ ve maceralarını seviyorum.
aslında olmak istediğim, uçağıyla maceradan maceraya koşan
mister no!

Son düzenleme:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
Joker olmak isterdim.Hem zeki hemde tehlikeli.Yada Doomsday.Superman'in bile karşı koyamadığı yaratık :D

Kemikdilli

Kıdemli Üye
2 Ocak 2012
194
538
Birinci sırada Wolverine var. Biraz daha uzun boylu bir Wolverine olmak isterdim ama.

İkinci sırada Marvel'den Silver Surfer. Yalnız üstüme adam gibi birşeyler giyerdim. Öyle kıç baş açık dolaşmazdım galaksilerde.

santiago

Yeni Üye
15 Ağu 2010
69
203
istanbul
Şöyle bir kaç yoruma, baktım genelde karizmatik, süper güçlü kahramanlar, onun dışında süper güçleri olmayan ama karizmatikliği her daim olan kahramanlarada beğeni yüksek.

Ben ise farklı olarak hangi kahramanlar olmak istemezdimden giricem,

ilk olarak kesinlikle spawn olmak istemezdim..
series20_spawn6_photo_01_md.jpg

ikinci olarak tabikide hulk kesinlikle olmayı istemezdim..
3.çok eğlenceli olmasına rağmen deadpool, istemezdim.
4.filmlerde hugh jackman bize sevdirsede, aslında oldukça kavgacı, herkese sataşan bir tip, deyim yerindeyse
pislik ve vicdansız bir karakter olan wolverine olmak istemezdim.
5.nightcrawler
böyle uzar gider.

Gene bana en uygunu düşünsem spider-man'dir herhalde...
Farklı olarak red-kit gene çok cool'dur :)

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
Conan olmak isterdim. Bir de Batman olabilir. Süper güçleri olmaması ve Batman'inki biraz sorunlu olsa da yaşama bakış açıları hoşuma gidiyor.

red_iris

Yeni Üye
3 Şub 2012
2
1
Tabikide ZAGOR. Fakat bu aralar arkadaşım çizdiği bir çizgi roman dergisinde yeni karakterim oluştu. Kızıl İris. Sizde bir göz gezdirin seveceksiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
Çocukken Kızılmaske olmak isterdim. Annemin anaokulu sınıfındayken hazırladığı bir kostüm ve maske giydirdiğini hatırlıyorum. Pekos Bill döküm tabancalarını takıp mantarları patlata patlata baya bir şamata yapmıştım. Ormanda on kaplan gücüne sahip olmayı hep istemiştim, ama şehir cangılında yetiştik.

phantomlc.jpg

Norrin_Radd

Yeni Üye
1 Eki 2012
11
9
İstanbul/Şişli
Tabiki Silver Surfer.
Sanırım ben de aynı onun gibi olurdum.Önce gücümü kullanmak istemem uzlaşı yolunda giderim.Olay illa güc kullanmak gerektirirse de önüme geleni silip süpürürüm.

Sonunda aynı onun gibi felsefi mesajlar da vermeyi ihmal etmezdim :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Erkek olsaydım Conan, Mister No ya da Corto Maltese olmak isterdim. Kadın olarak öncelik tabii Vampi'nin, sonra Martin'in sevgilisi Diana ya da Diabolik'in kadını Eva olmak fena olmazdı. Ama vampirlik gibisi yok :).

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
güçleri bakımından flashı seçerdim ama yaşam tarzı ve maceraları larak dylan dog u seçerdim

DELİ BALTA

Yeni Üye
5 Eyl 2010
91
109
Elbetteki Deli Balta.Ardından biraz Kara Murat,Karamsar biri olarak Punisher de beni cezbetti.Örümcek te fena değil(aşırı sorumluluk sahibi ya ondan)
Aslında hepsinden bir parça var o yüzden hepsini okumaya çalışıyorum ya!Ben E şıkkı diyorum :Hepsi!!!
Tengiz de çok hoş bir karakterdir(RAhmetli Şahap Ayhan'ın TErcüman çocukta çizdiği karakter)

Özgür16

Yeni Üye
23 Eki 2012
14
16
Batman Iron Man ikiside çok zeki para içinde yüzüyorlar tek fark biri aile şevkati görmüş diğeri görmemiş

src.power

Yeni Üye
2 Mar 2014
28
90
Yakın hissetmek derken beğenmek ve onun yerinde olmayı istemek kastediliyorsa Kızılmaske. Çünkü o okuduğum ilk çizgiroman ve yeri ayrı...

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham
Ben karar veremiyorum şimdi ya :D Dört kişiyi düşünüyorum ama bana en yakın en samimi gelen her zaman Örümcek Adam oldu :D Düşündüğüm diğer üç karakter Sherlock Holmes , Tenten ve Batman idi :)