Kerry 08

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,139
İstanbul
Kerry'nin 7 bölümden oluşan ilk cildinin taramasını Haluk Abi şurada paylaşmıştı. 2. cilt her biri 32 sayfa olan 8 bölümden oluşuyor. Balonlamasını yaptığım bu 2. cildin ilk bölümünü veriyorum.

Keyifli okumalar.

file

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
177
988
Daha önce hiç duymadığım bir çizgi roman. Çizimler gerçekten güzel. Haluk Bey'in yazdığından anlaşıldığına göre ikinci cildi okuyamamış sanırım. Dualarımızla birlikte bu macera da kendisine ulaşır umarım. Mekanı cennet olsun.

Yakup Erdem

Yeni Üye
15 Eyl 2023
56
206
Elinize sağlık, ama sizden bir ricam olacak bu seriyi bitirdikten sonra 1. sayıyı tekrar tarayıp atmanız mümkün mü. Önceki tarayan arkadaşın emeğine sağlık ama taramada kalite arttıkça çizgi romanı okuması o kadar daha zevkli oluyor.

alialince

Kıdemli Üye
1 Ağu 2017
427
1,482
Daha önceden bilgi sahibi olmadığım "Kerry il trapper" serisi ile ilgili intenette bulabildiğim kadarı ile biraz araştıra yaptım, anlayabildiğim kadarı ile seri "Il Comandante Mark" Kaptan Swing serisinin içerisinde dolgu olarak yayınlanmış. İlk olarak Ocak 1983 tarihli 197 numaralı "Il Comandante Mark" sayısında 32 sayfa olarak başlamış ve 221. sayı ile sona ermiş. 32'şer sayfalık toplam 25 sayı yayınlanmış bu şekilde. 2008 senesinin nisan ayında "Edizioni BD" isimli yayın evi ilk 7 sayıyı içeren birinci cildi ve mayıs ayında da 8 ile 15. sayılar arasındaki 8 sayıyı içeren ikinci cildi yayınlayıp bitirmiş. Türkiye'de de 1001 ROMAN 1.cildi yayınlayıp bırakmış ve rahmetli Haluk Bey de bu cildi daha önce forumda https://www.cizgidiyari.com/forum/k/kerry.67159/ bu linkte paylaşmış. Sayın uzung üstat da 2.cildin ilk sayısı aynı zamanda serinin 8. sayısını tercüme ederek bizim ile paylaşmış. Çok teşekkür ederim.

Hatalarım varsa düzeltmenizi rica ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,783
İstanbul
Daha önceden bilgi sahibi olmadığım "Kerry il trapper" serisi ile ilgili intenette bulabildiğim kadarı ile biraz araştıra yaptım, anlayabildiğim kadarı ile seri "Il Comandante Mark" Kaptan Swing serisinin içerisinde dolgu olarak yayınlanmış. İlk olarak Ocak 1983 tarihli 197 numaralı "Il Comandante Mark" sayısında 32 sayfa olarak başlamış ve 221. sayı ile sona ermiş. 32'şer sayfalık toplam 25 sayı yayınlanmış bu şekilde. 2008 senesinin nisan ayında "Edizioni BD" isimli yayın evi ilk 7 sayıyı içeren birinci cildi ve mayıs ayında da 8 ile 15. sayılar arasındaki 8 sayıyı içeren ikinci cildi yayınlayıp bitirmiş. Türkiye'de de 1001 ROMAN 1.cildi yayınlayıp bırakmış ve rahmetli Haluk Bey de bu cildi daha önce forumda https://www.cizgidiyari.com/forum/k/kerry.67159/ bu linkte paylaşmış. Sayın uzung üstat da 2.cildin ilk sayısı aynı zamanda serinin 8. sayısını tercüme ederek bizim ile paylaşmış. Çok teşekkür ederim.

Hatalarım varsa düzeltmenizi rica ederim.

Bilgi için çok teşekkür ederim. Daha fazlası var mıdır bilmiyorum ama en azından bir üçüncü cildin daha olduğunu soyleyebilirim.