KARABALA'dan Önemli Duyuru!

Hikmet Yamansavaşçılar

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
23 Mar 2011
111
733
Sevgili Hikmet Abi,
Karabala 3'ün sonrasında da serinin devam etmesini istiyoruz.
Karabala, artık okuyucunun korumasında.
Daha önce ülkemizde bir çizerin bu şekilde okuyucusuna ulaşarak macerayı devam ettirdiğine şahit olmadık.

Dün facebook'ta bugünde Çizgi Diyarı'nda gösterilen ilgi demek ki senin söylemiş olduğun ''Ben doğru bir iş yaptım'' sözünün ne kadar yerinde olduğunu ispatlıyor.

İnsanların gönüllerine girmek kolay bir şey değil.

Çizgi Roman Okurları Derneği olarak yanında olduğumuzu zaten
biliyorsun.

Basım tarihi belli olduktan sonra belirlenecek İmza gününde de birlikte olacağız.

Önder ÇAKI

Sevgili Önder,
iki gündür anlatamadığım kadar mutluyum. Emin olduğum şey sizlerin her şartlarda benim yanımda oluşunuz. Ama başkaları da varmış gerçekten. Biliyordum zaten. Aslında o kadar çoklar ki. Sadece onlara ulaşmamız, sesimizi onlara duyurmamız yetecek. Ve KARABALA'nın var olan 'SEVGİ DOLU YÜREĞİ' biliyorum, herkesi kucaklayacak.
Sevgiyle kalın

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Hikmet bey; kaydımı face'den yaptırmıştım. Umarım seri devam eder ve bu güzel eser daha nice yıllar sürer. Bu 300 kişinin içinde olmaktan gurur duyuyorum emin olun. Burası Sparta değil( this is Sparta!) bizde Pers ordusuna direnen 300 Spartalı değiliz ama, verilmiş büyük bir emeğin kaybolmaması için direnen, bir birini tanımayan 300 gönüllüyüz. Eminim ki sayımız daha da fazladır. Onlarda kendilerini, daha sonra 50 tl den satışa çıkacak olan Karabalayı alarak göstereceklerdir. Oktay Çakır.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Hikmet Ağabey ben facden yazdım ama burdan tekrar tastik etmek istedim...beni de yazarmısın.....Ayrıca 1. ve 2. sayılarınıda tekrardan almak istiyorum imzalı olarak....toplu fiyatı bildirir ve mesaj yazarsan sevinirim.....

Hikmet Yamansavaşçılar

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
23 Mar 2011
111
733
Hikmet Ağabey ben facden yazdım ama burdan tekrar tastik etmek istedim...beni de yazarmısın.....Ayrıca 1. ve 2. sayılarınıda tekrardan almak istiyorum imzalı olarak....toplu fiyatı bildirir ve mesaj yazarsan sevinirim.....
Sevgili Ahmet, face'den eklemiştim zaten ama 1 yok. Piyasadan bulabilirsen imzalarım. 2 ve 3 çıkınca göndereceğim. Fiyatı ayrıca bildiririm. Sevgiler...

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,875
Sevgili Hikmet Abi,
Karabala 3'ün sonrasında da serinin devam etmesini istiyoruz.
Karabala, artık okuyucunun korumasında.
Daha önce ülkemizde bir çizerin bu şekilde okuyucusuna ulaşarak macerayı devam ettirdiğine şahit olmadık.

Dün facebook'ta bugünde Çizgi Diyarı'nda gösterilen ilgi demek ki senin söylemiş olduğun ''Ben doğru bir iş yaptım'' sözünün ne kadar yerinde olduğunu ispatlıyor.

İnsanların gönüllerine girmek kolay bir şey değil.

Çizgi Roman Okurları Derneği olarak yanında olduğumuzu zaten
biliyorsun.

Basım tarihi belli olduktan sonra belirlenecek İmza gününde de birlikte olacağız.

Önder ÇAKI

Başkanın bu sözlerinin altında benim de imzam olsun.
Kudret Sabancı

DeepDark

Yeni Üye
19 Nis 2010
83
251
ilker@leybatekstil.com.tr kaydınıza alır mısınız lütfen..
Bu arada bu sitede imzalı kitaplarınızın özel bir fiyatlarla satılmasını ilk öneren kişiyim ve elimdeki serinin tamamı imzalı olmak zorunda :)
çorbada minik bir tuz tanesi olmak gerçekten kıvanç verici

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Yirmi gündür İzmir'deydim. 3.Cildin baskıya girdiğinden haberim yoktu. Çünkü kızımın evinde internet yok. (Onlar internet işini telefonları ile hallediyorlar).
Benim telefonumda ise hiç yok. :)
Bu akşam döndüm.
Sağolsun Üstat dün telefonla aradı da haberim oldu. 149. nolu kitap benim.
Ama önceki sayılardan; 1. Sayıdan 2, ikinci sayıdan 4 adet almıştım.
3. Sayı eksik kalmasın. 2 Adet sert kapak, 2 adet de karton kapak almalıyım.
2. sert kapağın "NO" sunu bekliyorum.
Ayrıca serinin devam etmesi konusunu mesajlarında belirten arkadaşlara katılıyorum. Umarım devam eder.

Hikmet Yamansavaşçılar

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
23 Mar 2011
111
733
yirmi gündür izmir'deydim. 3.cildin baskıya girdiğinden haberim yoktu. çünkü kızımın evinde internet yok. (onlar internet işini telefonları ile hallediyorlar).
Benim telefonumda ise hiç yok. :)
bu akşam döndüm.
Sağolsun üstat dün telefonla aradı da haberim oldu. 149. Nolu kitap benim.
Ama önceki sayılardan; 1. Sayıdan 2, ikinci sayıdan 4 adet almıştım.
3. Sayı eksik kalmasın. 2 adet sert kapak, 2 adet de karton kapak almalıyım.
2. Sert kapağın "no" sunu bekliyorum.
Ayrıca serinin devam etmesi konusunu mesajlarında belirten arkadaşlara katılıyorum. Umarım devam eder.
teşekkürler..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sevgili Hacılı dostumuza ilgisi için çok teşekkür ederek ;

Hastalık H1N1 ( domuz gribi ) olunca malum çok şiddetli.Üniversitede bu salgından öğrendiğim 7 kişi hayatını kaybetmiş.Ateş bir türlü düşmüyor 39-40 yüksek ateşle birlikte bitkinlik halsizlik , antiviral başladılar hemen.Öncesinde teşhiste hatalar yapıldı.Bende şahsen bakteriyel bir enfeksiyon diye düşünmüştüm hemen antibiotik başladılar ama tesiri yok ateş devam çocuk haliyle kıvranıp duruyor H1N1 teşhisi konunca ateş düşürücülerle antiviral başladılar uzun bir hastane maratonu sonunda yeni yeni düzelmeler başladı ancak bu seferde durup durup tekrar aniden yükselen ateşle seyreden garip bir rahatsızlık.Eğer benzer şikayetler varsa ki şu anda salgın vaziyetinde aman hemen doktora gidin.Atipik bir viral enfeksiyon hastanede yer kalmamış vaziyette durum o kadar vahim ateş bir türlü inmiyor.Dün bir doktor arkadaşla konuştum bizim doktor arkadaşlardan birinde aynı rahatsızlık 1 aydır devam ediyor gündüz problem yok akşamları başlayan ateş canından bezdirmiş en son onada yeniden antiviral başlamışlar düzeldi dedi.
Bu arada benide bir iki yokladı ama arsızlığa verip devam ediyoruz.Kitap tanıtım sayfası açısından doğru bir nokta olmasa da kusuruma bakmayın Hikmet beyin kitap proğramı arasına limon sıkmak gibi olsa da hakkınızı helal edin yeri değil biliyorum.
Selam ve sevgilerimle.

Hikmet Beyden özel bir ricam olacak bu arada aynı zamanda birde çizim kitabı hazırlayabilme imkanınız var mı acaba bu konuda yabancı yayınlar ve manga çizimi ile ilgili oldukça fazla yayın varsa da sizin paylaşımlarınızın tecrübelerinizin çok önemli olduğunu düşünüyorum.Buschema'nın bu konuda ki kitabı da oldukça güzel ancak teknik boyutuna girmiyor.Genç çizerlere referans olarak güzel bir çalışma olur.

Hikmet Yamansavaşçılar

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
23 Mar 2011
111
733
sevgili hacılı dostumuza ilgisi için çok teşekkür ederek ;

hastalık h1n1 ( domuz gribi ) olunca malum çok şiddetli.üniversitede bu salgından öğrendiğim 7 kişi hayatını kaybetmiş.ateş bir türlü düşmüyor 39-40 yüksek ateşle birlikte bitkinlik halsizlik , antiviral başladılar hemen.öncesinde teşhiste hatalar yapıldı.bende şahsen bakteriyel bir enfeksiyon diye düşünmüştüm hemen antibiotik başladılar ama tesiri yok ateş devam çocuk haliyle kıvranıp duruyor h1n1 teşhisi konunca ateş düşürücülerle antiviral başladılar uzun bir hastane maratonu sonunda yeni yeni düzelmeler başladı ancak bu seferde durup durup tekrar aniden yükselen ateşle seyreden garip bir rahatsızlık.eğer benzer şikayetler varsa ki şu anda salgın vaziyetinde aman hemen doktora gidin.atipik bir viral enfeksiyon hastanede yer kalmamış vaziyette durum o kadar vahim ateş bir türlü inmiyor.dün bir doktor arkadaşla konuştum bizim doktor arkadaşlardan birinde aynı rahatsızlık 1 aydır devam ediyor gündüz problem yok akşamları başlayan ateş canından bezdirmiş en son onada yeniden antiviral başlamışlar düzeldi dedi.
Bu arada benide bir iki yokladı ama arsızlığa verip devam ediyoruz.kitap tanıtım sayfası açısından doğru bir nokta olmasa da kusuruma bakmayın hikmet beyin kitap proğramı arasına limon sıkmak gibi olsa da hakkınızı helal edin yeri değil biliyorum.
Selam ve sevgilerimle.

Hikmet beyden özel bir ricam olacak bu arada aynı zamanda birde çizim kitabı hazırlayabilme imkanınız var mı acaba bu konuda yabancı yayınlar ve manga çizimi ile ilgili oldukça fazla yayın varsa da sizin paylaşımlarınızın tecrübelerinizin çok önemli olduğunu düşünüyorum.buschema'nın bu konuda ki kitabı da oldukça güzel ancak teknik boyutuna girmiyor.genç çizerlere referans olarak güzel bir çalışma olur.
neden olmasin?

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,875
Sevgili Hacılı dostumuza ilgisi için çok teşekkür ederek ;

Hastalık H1N1 ( domuz gribi ) olunca malum çok şiddetli.Üniversitede bu salgından öğrendiğim 7 kişi hayatını kaybetmiş.Ateş bir türlü düşmüyor 39-40 yüksek ateşle birlikte bitkinlik halsizlik , antiviral başladılar hemen.Öncesinde teşhiste hatalar yapıldı.Bende şahsen bakteriyel bir enfeksiyon diye düşünmüştüm hemen antibiotik başladılar ama tesiri yok ateş devam çocuk haliyle kıvranıp duruyor H1N1 teşhisi konunca ateş düşürücülerle antiviral başladılar uzun bir hastane maratonu sonunda yeni yeni düzelmeler başladı ancak bu seferde durup durup tekrar aniden yükselen ateşle seyreden garip bir rahatsızlık.Eğer benzer şikayetler varsa ki şu anda salgın vaziyetinde aman hemen doktora gidin.Atipik bir viral enfeksiyon hastanede yer kalmamış vaziyette durum o kadar vahim ateş bir türlü inmiyor.Dün bir doktor arkadaşla konuştum bizim doktor arkadaşlardan birinde aynı rahatsızlık 1 aydır devam ediyor gündüz problem yok akşamları başlayan ateş canından bezdirmiş en son onada yeniden antiviral başlamışlar düzeldi dedi.
Bu arada benide bir iki yokladı ama arsızlığa verip devam ediyoruz.Kitap tanıtım sayfası açısından doğru bir nokta olmasa da kusuruma bakmayın Hikmet beyin kitap proğramı arasına limon sıkmak gibi olsa da hakkınızı helal edin yeri değil biliyorum.
Selam ve sevgilerimle.

Hikmet Beyden özel bir ricam olacak bu arada aynı zamanda birde çizim kitabı hazırlayabilme imkanınız var mı acaba bu konuda yabancı yayınlar ve manga çizimi ile ilgili oldukça fazla yayın varsa da sizin paylaşımlarınızın tecrübelerinizin çok önemli olduğunu düşünüyorum.Buschema'nın bu konuda ki kitabı da oldukça güzel ancak teknik boyutuna girmiyor.Genç çizerlere referans olarak güzel bir çalışma olur.
Çok geçmiş olsun.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Ben ilginiz için çok teşekkür ederim Kudret Bey sonuçta herkes rahatsızlanabiliyor yada yaşamla ölüm arasındaki sisli sınırlardan geri dönebiliyor.Sevgili Hacılı ,Sevgili Hikmet bey ve sizlere öncelikle ilginiz için insanlık değerlerine bağlılıklarınız için yeniden teşekkür ederim.
İyi eğlenceler.

Son düzenleme:

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
361
3,081
Tokat -Niksar
Bugün 184 nolu kitabımı teslim aldım. Harika bir eser olmuş. Çocuklar gibi sevindim, durup durup elime aldım inceledim. İnşallah Allah nasip eder de yeni kitaplarını da okuruz üstadın. Ayraç ve stickerlar içinde teşekkür ederim.