Kandrax53 nikli üyemiz vefat etmiştir.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,710
Allah rahmet eylesin. Işıklar içinde uyu İbrahim abi. Gözlerinle konuşan, gülen, sevecen insan. Seni unutmayacağız.

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Rabbim rahmet eylesin, kabir azabı çektirmesin. Mekanı cennet olsun, kabri nurlarla dolsun. Her canlı ölümü tadacak elbette, İbrahim bey arkasında güzel muhabbetler ve dostluklar bırakmış. Geride kalanlara sabır dilerim.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,525
Ankara
Allah rahmet eylesin. Yüz yüze tanışma imkanımız olmasa da paylaşımlarını beğeniyle takip ederdim. Üzücü, çok üzücü bir haber.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Baş sağlığı

İçimden ne geçiyorsa ,göz yaşlarım içinde onları yazacağım.Çok kötü bir yaz geçirdim.Şu an yalnızım,diyarıma bir bakayım dedim,keşke bakmasaydım.Her toplantıda,en yaşlı kim diye şakalaşırdık,rahmetliyle.Aramizda az bir fark vardı.Hastalığı ile ilgili hiç bilgim yoktu,şimdi öğrendim.
Nur içinde yat kardeşim.Güleç yüzlü , insan seven arkadaşım.
Gerçekten çok kötü oldum.Başımız sağolsun.Allah ailesine sabırlar versin.
Eşim de iyileşmek üzere,sana da getirecektim sıcak sıcak boğaçalar.
Orada görüşmek üzere.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Çok çok çoook üzgünüm.Sevgili İbram abimde gitti.Haluk abimize sevgisine bende şahit olmuştum. İçten dostluklar samimiyet insanlık bu insanlarla gidiyor.Bizde bu kahpe dünyada ölüyoruz aslında yavaş yavaş ah abi ah..

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,647
Başımız sağ olsun, mekanı Cennet olsun. Yakınlarına sabırlar diliyorum. Işıklar içinde uyusun.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,412
İzmir
Ölüm haberini bugün öğleyin Oktay haber verdi telefonla. Cenazesi kaldırıldıktan sonra...
Uzun zamandır köye gidemiyordum işten güçten. Gidince ona da uğrar bir geçmiş olsun diler, otururuz diye geçiriyordum içimden.
Nasip...
Hepimizin başı sağ olsun.
Tanıdığım en güzel insanlardan biriydi. 70 yaşlarında olmasına rağmen çocuk ruhlu bir adamdı.
Mekanı Cennet olsun.

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
362
1,864
Sevapları günahlarından kat kat fazla olsun, kurtuluşu kesin ve böylece mekânı cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Kendisi ile tanışma imkanım olmadı. Burada ki özlü sayılacak yazılarından biliyorum. İzmir tayfasının da naifliği karşısında çok değerli birini kaybettiğimiz ortada. Aranacaksın ve eminim unutulmayacaksın sevgili Kandrax53

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Dün akşam stand hazırlıklarından dönüşte geç saatte okudum, çok üzüldüm.
Bir çizgi roman sevdalısı iyi insanı daha kaybettik.
Hepimizin başı sağolsun.
Tüm dostlarına, sevenlerine baş sağlığı dilerim.
Allah rahmet etsin.