İşte bu bizim hikayemiz...

DemiR_AsumaN

Süper Üye
13 Mar 2009
470
623
35 1\2

Arka fonda Rahmetli Ferdi Özbeğen çalarken, yeni bir hikaye başlasın...:)

Hikayemizin gidişatı bize bağlı, herkes tek cümle yazacak ve hikayemiz belki komik, belki korkunç, belki duygusal, belki de çok dramatik bir hal alacak....

Klavyenize sağlık diyerek ilk cümleye başlıyorum....:)

............

Genç adam; o gün herkesle tartıştığı için kendini kötü hissederek evine geri dönmek üzere işyerinden ayrıldı...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,950
gözlerinin önünde kesif bir duman bulutu gibi duran iyimserlik perdesi artık kalkmış, tartıştığı insanların maskeleri düşmüş, varoluşlarının özgün biçimi bir çirkinlik abidesi gibi dikilmişti genç adamın önüne.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,793
sonra aniden siren sesinin nedenini öğrenmek için o yere doğru yöneldi ..eve gitmek istiyordu ama merak onu bırakmıyor du sesler yoğunlaştığı yere vardığında bir kalabalığın toplanmış olduğunu gördü bu gün gerçekten farklı bir gün diye düşündü ...acaba ..

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
gölgenin nedenini bulmuş muydu? Kalabalığın hayretle izlediği o kocaman şey miydi gölgenin sebebi? Ve o koca şeyde...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,950
ruhunun gözlerinden et ve kemik yığınından ibaret kalmış bedeninin attığı her bir adımı gözlerken uzaklaşan bu siluet bir yabancıya aitmiş gibi geliyordu ona.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,793
akşamdı yorgundu bu ülkede bir çok terör olayına aşinaydı haber kanalları bu haberlerle doluydu acaba yine böyle bir eylem mi olmuştu yada gökten düşen şey bir uçak veya meteormuydu insanları yararak ilerledi yerde yaralı ve parçalanmış insanlar vardı etraftakilerden kimisi yardım etmeye çalışıyor kimisi olayı dehşetengiz gözlerle izliyor kimisi cep telfonlarıyla birilerini arıyor veya olayı kaydediyordu. yerdekileri yeniden süzdü acaba tanıdık varmıydı. gelen siren sesleri ambulanslara aitti ..yıkılan bu alışveriş merkezi yüzlerce insanın olduğu bir yerdi ölümü ilk kez bu kadar yakından görüyor ve acılara da tanıklık ediyordu...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,927
NeverLand
Ama o kadar azdı ki. Sıcak bir yaz günü, o vıcık vıcık otobüsün içinde ilk sancıya neden oluşu, şoförün tüm kuralları yok sayarak gaza kökleyerek en yakın hastaneye neredeyse uçuşu, binlerce volt ampulle aydınlatılmış bir odada dünyaya ilk "merhaba" deyişi...
Ve sonrasında o steril ortamdan mikrop dolu bir atmosferin ilk nefesini alışı ve ciğerlerini yakan oksijenin onu bağırta bağırta ağlayışı...
Kötü başlamıştı her şey...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Üzerine düşen karanlığın arkadaşı tarafından açılan bir şemsiye olduğunu gördü ve derin bir oh çekti.Artık geç vakitlere kadar korku filmleri seyretmemeye karar verdi.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ve sonunda evine gidip ''ulan anasını satayım dünyanın boşver'' deyip Bülent Ersoy'un sesinden işte bu şarkıyı dinledi:
Seni gördüğüm o günden beri,kalbim perişan gönlüm bir deli
Sana yazdığım beni anlatan,aşkımla dolu bu sözlerimi
İşte bu bizim hikayemiz,öyle saf öyle temiz
Kenetlenmiş ayrılamaz kalbimiz ellerimiz.
Sonra da uyudu.....

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Kahvaltısını yaptı evden ayrıldı yolda yürürken Marko Paşa'ya rastladı derdini ona anlattı.Marko paşa da ona sonradan sevgili Hayri Şahin'in söyleyeceği bir şarkıya güfte olan şu sözleri söyledi:
Senin derdin dertmidir benim derdim yanında
Kimselerde gördün mü böyle dert hayatında
Otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi
Anlatınca ağlama deşme benim derdimi.
Beterin beteri var haline şükret dostum
Genç yaşta mutluluğunher gün peşinden koştum
Daha birçok gerdimi ben sana anlatmadım
Genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım.
Genç adam,Marko Paşa'nın deli olduğuna karar verip ondan tırsar ve''Evet amca haklısın valla dertlerim hemencecik geçiverdi çok sağol''deyip hızla onun yanından ayrılır....

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
Garip bir pazar günüydü. İş'e gitse niye gitsin .Evde otursa niye otursun. Ne yapacağını bilemedi. Kalktı ve kendisine bir kahve yaptı. pencerenin kenarına geçti ve düşünmeye başladı .. Nedenlerin niçinlerin arasında boğulurken telefonuna bir mesaj geldi... Acaba kimden gelmişti .. Merak içinde telefona doğru yürürken kafasının içinde bir sürü soru işaretleri dönmeye başlamıştı bile ..