İstanbul'da en ucuz çizgi roman satan yerler..

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
Ayrıca Hasan Kabakçı'nın şöyle bir avantajı var. Elinizden çıkartmayı düşündüğünüz çizgiroman haricinde de her cinsten ve türden kitap karşılığında size istediğiniz çizgiromanı veriyor. Ben bu şekilde kendisinden 100'ün üstünde Zagor, Mister No, Martin Mystere, Teksas ve Tommiks aldım. Üstelik kondisyonu zayıf olan kitapları bile değişimde kullanıyor. Kendisine; kondisyonu zayıf olan kitapları bile niye aldığını sorduğumda, bana her kitabın bir alıcısı olduğunu söylemişti. Ve o an kendisine vermeyip, kondisyonu düşük olduğu için çöpe attığım 2 koli kitaba çok yanmıştım. :)

Adres ve cep telefon numarasını da ekledim..

ÇİZGİ SAHAF (Hasan Kabakçı)
Osman ağa mah. Neşet Ömer sok.
KADIKÖY İŞ MERKEZİ. No: 10/25 (Kadıköy PTT arkası)
Zemin kat Kadıköy / İstanbul

Tel & Fax: (0216) *** ** **
GSM: (0535) *** ** **
E-mail: cizgisahaf@mynet.com
Allah rahmet eylesin, Hasan Kabakçı iyi esnaf, iyi bir çizgi roman severdi. Zamanında gider dükkanında muhabbet ederdik, bazen de Bakırköy'den Kadıköy'e dergi taşırken denk gelirdi.
Ne diyelim, nur içinde yatsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dogukankyn

Yeni Üye
28 Ocak 2021
16
37
İstanbul-Malatya
Allah rahmet eylesin, Hasan Kabakçı iyi esnaf, iyi bir çizgi roman severdi. Zamanında gider dükkanında muhabbet ederdik, bazen de Bakırköy'den Kadıköy'e dergi taşırken denk gelirdi.
Ne diyelim, nur içinde yatsın.

Allah rahmet eylesin; ben ufakken amcamla giderdik yanına, tabi ben bu işe şimdiki kadar gönül vermemiştim o zamanlar, kıymetini bilemedik. :(

Moderatör tarafında düzenlendi: