HAWKEN, yakında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,738
44,178
denize sıfır
Hawken huysuz bir ihtiyar. Biraz zombi-western tadında. Yeni nesil şiddet dozu yüksek ama ben çizgileri çok sevdim.

6aDWNW.jpg

16pO6D.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,440
İhtiyar kahramana ilk kez rastlıyorum.Bizim ihtiyarlar park , bahçe , kıraathane de vakit doldurup randevusunu beklerken (malum randevu)adamların ihtiyarı amme hizmetinde zombie temizliği yapıyor....Adamların ihtiyarı bile ihtiyari kahramanlık yapıyor bu hacı abinin (yazım hataları kasten olup kalıtsal değildir.:)) çıktığı bir nene falanda olursa şaşırmamak gerekir....Zombilerin ,hortlak ve üfürükçülerin İmamın kayığına binme zamanları gelmiş....Bir elinde altı patlar ,sırtında bıçak oynar ,yaşım geçti sanmayın sakın ha yaşa kanmayın.Bir yanımı sardı zombi sürüsü bir yanımı sardı kızılderili ordusu 333 atlı ile kestiler yolu Coniler dünyaya Jandarma olmaz.....Çok teşekkür ederim....

prestij

banned
4 Eyl 2010
45
138
Arkadaşlar Merhaba... Presstij Yayınevi olarak Hawken'in Türkiye baskısı için IDW ile lisans anlaşması yapmış ve Türkçe baskı ile ilgili duyuruları yayınlarımızda yapmıştık. (Bakınız; Yargıç Dredd Sayı: 5, Yargıç Dredd Sayı:10 ve Star Trek Sayı:12) Eğer takip etseydiniz, haydi bırakın satın almayı rafta gördüğünüzde şöyle bir karıştırsaydınız haberiniz olurdu. Eminim Hawken'i de almayacaksınız. Ama olsun biz basacağız. Bu yüzden internet ortamında ve başka mecralarda söz konusu çizgiromanın çeviri ve balonlanması projenizden vazgeçmenizi rica ediyorum. İlhan YILMAZ

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,440
Yargıç Dred konusunda çok muzdarip olduğumu belirtmek istiyorum İlhan Bey bulmak çok zor ara sayıları.DR da bile ara sayılar bulunmuyor.
Hawken konusunda ki talepleriniz değerli Admin ve Yöneticilerimiz Çeviri ve Balonlama yapan dostlarımız tarafından mutlaka dikkate alınacaktır.
Umarız raflarda yerini alır en kısa sürede.
Star Trek ve Yargıç Dred ile Durango konusunda ise kitapevlerinde bulabilme şansımız gittikçe azalıyor.Ben Durango müptelası bir okuyucu olarak hemen hepsini takip ediyorum almadığım sadece 5.sayısı kaldı diye not almışım arşiv listesinde onuda yayınevlerine gelir umuduyla bekliyorum olmazsa internetten alacağız mecburen.
İlhan bey sizden ricam dönem dönem mesela Çizgi Diyarına özel indirim günleri yapmanız bu şekilde kolleksiyonerlere hem bir hatırlatma hemde teşvik edici bir yaklaşım sergilemeniz.
Kitap fiyatları artıyor çoğu zaman da istem dışı olarak farkındayız.
Bizim okuyucular olarak taleplerimiz genelde ulaşma kolaylığı , fiyat indirimi sair gerekçeler.Biz yayınlarınızı takip ediyoruz özellikle Durango denilince karşımda bir anda Büyük Usta Suat YALAZ çizimlerini andıran Yves SWOLF'u görmek beni çok mutlu etmişti.Sanki Suat YALAZ üstad çizime devam ediyor demiştim kendi kendime o tadı almıştım.
Yani özetle yayınlarınızı takip ediyoruz üstadım hatta Birden fazla Star Trek ve Yargıç Dred alıyorum hediye etmek için.Durango zaten şaheser bir yayın.Çizgi ailesi olarak , kitap kolleksiyonu yapanlar olarak almadığımız çok az yayın var diyebilirim.Bir yandan Çizgi Düşler'i yakın takipteyiz ki Star Wars efsanesini bizlerle buluşturuyorlar , Teks ve Zagor tam gaz devam herhalde almadığım Marvel ve DC kalmamıştır.
Umarız başarılı olur bu yayında güzel işlere imza atıyorsunuz.
Başarılar dilerim çizgi ailesinin bir üyesi olarak..

Son düzenleme:

Tamer Özcan

Yeni Üye
25 Mar 2009
30
52
Merhaba;
Bazı dönemlerde Çizgi Diyarı'na özel indirim yapılması çok güzel bir fikir.
Umarım İlhan bey bu konuda bir girişimde bulunur :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,738
44,178
denize sıfır
Arkadaşlar Merhaba... Presstij Yayınevi olarak Hawken'in Türkiye baskısı için IDW ile lisans anlaşması yapmış ve Türkçe baskı ile ilgili duyuruları yayınlarımızda yapmıştık. (Bakınız; Yargıç Dredd Sayı: 5, Yargıç Dredd Sayı:10 ve Star Trek Sayı:12) Eğer takip etseydiniz, haydi bırakın satın almayı rafta gördüğünüzde şöyle bir karıştırsaydınız haberiniz olurdu. Eminim Hawken'i de almayacaksınız. Ama olsun biz basacağız. Bu yüzden internet ortamında ve başka mecralarda söz konusu çizgiromanın çeviri ve balonlanması projenizden vazgeçmenizi rica ediyorum. İlhan YILMAZ

Bu haberinize çok sevindim İlhan bey.
Kitaplığımda olmasını çok arzu ediyorum, heyecanla bekliyor olacağım.
Çeviri konusu bizim açımızdan tamamen kapanmıştır. Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın gün içinde fırsatım olmuyor.
Arada yeni çıkaracağınız kitap projelerinizi buradan duyurmanızı çok isterim. İnanın sizin müşteriler burada.
Saygılarımla.:)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,738
44,178
denize sıfır
Hawken ne zaman basıldı, basılıyor mu, basılacak mı? Haberi olan varsa yazsın lütfen heyecanla bekliyorum.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...