Haluk Abi Geçmiş Olsun.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Üstadı dokuz gün önce akşam saatlerinde aramıştım.O gün bir yakınının vefat ettiğini, cenazeden döndüğünü söylemişti.Ses tonundan üzgün olduğu belli idi.İnşallah, tekrar sağlığına kavuşur.Kendisine bundan sonra da çok ihtiyacımız olacak.Fakat, önce sağlık tabi ki...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,395
Geçmiş olsun

Acil şifalar diliyorum Haluk Bey,en kısa sürede sağlığınıza kavuşup,sevdiklerinizin yanına dönmenize duacıyım.Sevgi ve selamlar.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Haluk abi yapma. Büyük geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum.
Aradım ama ulaşamadım, telefonu kapalı.
Son durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazarlar mı?
Hangi hastaneye kaldırılmış.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Haluk abinin oğluyla görüştüm, şu anda durumu iyiye gidiyormuş.
Tehlikeyi atlatmış Allah'a şükür. Anjiyo yapılmış.
Bir kaç gün daha hastanede gözetim altında tutacaklarmış.
Ziyaretçi almıyorlarmış. Herkese selamları var.
Dualarımız Haluk abi ile.
Tez zamanda sağlığına kavuşacak Allah'ın izniyle...

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Hay allah . . . çok üzüldüm :( acil şifalar diliyorum tez zamanda aramızda olmanız için dualarımız seninle

Hikmet Yamansavaşçılar

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
23 Mar 2011
111
733
Sevgili Haluk abi, hiç bir şey yazamayacağım. Sadece dua ediyorum ve en kısa zamanda sağlığına kavuşmanı yüce rabbimden diliyorum. Daha birlikte yapacağımız o kadar güzel işler var ki... Sevgi ve dualarımla güzel insan.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,317
Adana
Çok üzüldüm... Umarım önemli bir rahatsızlık değildir... Kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyorum... Geçmiş olsun Haluk Bey...

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
Haluk abi, çok geçmiş olsun.. Aman kendine dikkat et abi, senin gibi değerli ağabeylerimize çok ihtiyacımız var bizim.. Allah şifalar versin.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,064
319,562
Canımız Haluk Abi,seni çok seviyoruz.

Bir an önce saglıgına kavuşmanızı,dualarımla diliyorum.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,929
NeverLand
Ani haberle şok olduk ama gelen haberlerle de bir
nebze olsun rahatladık.
Seni çok seviyoruz ve acil şifalar diliyoruz.
En kısa zamanda görüşmek dileklerimle...

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Sayın Profesörümüzün çok seveni varmış.Forum da eşsiz bir hazine olmasının yanında vefalı bir mahalle imiş.Sakinleşip, dinlenin.Allahın izniyle yine beraber olalım.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,031
Mersin
çok çok geçmiş olsun Haluk abi, en kısa zamanda seni tekrar aramızda görmek için dualarımı eksik etmiyorum

sevgimizle kal; saglıcakla yaşa

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Az önce ortak bir dostumuzla telefon görüşmesi yaptım..
Bilinci açılmış..Normal konuşuyormuş..
Çok sevindim..
Sevincimi tüm sevenleri ile paylaşmak istedim
Teşekkürler Allah'ım..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,029
Geçmiş olsun Haluk Bey.Acil şifalar diliyorum.En kısa zamanda eskisinden daha iyi bir şekilde aramızda görmeyi diliyorum.Dualarımız seninle...

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,168
Haluk Abimiz hepimizin baş tacı. Yorgun ve bitkin olduğunu düşünerek geçmiş olsun dileklerimi iletmek için telefon açmaya çekindim. Mesaj yazabildim. İnşallah en kısa zamanda sıhhat ve afiyet içinde aramıza zımba gibi geri döner. Gelmiş geçmiş olsun Haluk Abimize de, bizlere de.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Her ne kadar şahsen tanışma şansım olmasada Diyarımızın duayen'i ve Sevgili Büyüğüm Haluk Ağabeyin rahıtsızlığına çok üzüldüm....Umarım en kısa zamanda O güzel paylaşımlarını tekrar Diyarımızda görürüz...Allah'tan acil şifalar diliyorum...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Umarız erken zamanda sağlığına kavuşur Haluk bey.Ah bu sigara ah bu şeker bütün hastalıkların temel nedeni bana da doktorum hocam bırakacaksın diyor dinliyen kim ? O beni müsait zamanda bırakır.Petranyus üye olmadığı için foruma onunda geçmiş olsun dileklerini iletmemi istedi.Sigara zararlı kesinde rahmetli anneannemin annesi 130 küsur yaşında ( kesin daha fazlaydı akranı kalmadığından tam bilemiyorduk 130 - 150 aralığı tahminimiz) vefat etmişti ölene kadar inancınız olsun ağzında sarma tütün, diyeceksiniz ne yiyip içerdi.
Bol yoğurt , peynir başkada bir şey yok meyve bile bilmezdi.Bulgur pilavı ,ayran , yoğurt , peynir başkada bir şey yok.Diyeceksinizki içmese dahamı çok yaşardı bilmiyorum sanmıyorum.Tabakasından tütünü çıkartır neşeli bir insan ( benim gibi övünmek gibi olmasında ona çekmişim 100 ü kesin deviririm .)sohbet ede ede tüttürür anlatır millete takılır oy oy oy aman sabahlar olmasın.Eskilerden gençliğinden anlatır.Dinleriz.Sigara bağımlısı biri olarak vazgeçemiyoruz geçen benide bir yokladı akşam sabaha kadar göğsümde bir ağrı kimseyi kaldırmadım geçer diyorum geçmedi.Kalp te bir şakırtı bir telaş.Ertesi gün canım sıkıldı daha çok içtim sigarayı.Evdekiler hayırdır bir şey mi var yok yok dedim biraz canım sıkkın.
Haluk beye canım sıkıldı akşam yine epey içmişim sigara denen nesneden.
Garip olan şu ki şahsen tanımadığım bir insan sitedeki herkes gibi ama çok üzüldüm yaş ilerledi duygusallaştım iyice.
Çizgi roman severlerin sayısı çok az herkes çok değerli bu nedenle.
Geçenlerde rep le ilgili bir yazı yazmıştım ( asla bilerek kasten kimseyi kırmak istemem insan hakkı ihlali olarak görürüm bir insanın canını sıkmak bile kul hakkıdır büyük günahtır bana göre.) biraz gırgır olsun farklılık olsun herkesin ağzında yorumlar yazmıştım.Onun sözleriyle bitirmek istiyorum ( bu arada alınganlık sakın olmasın yazdıklarımın tamamında iyiniyet dışında bir şey yoktur.Zaten rahatsızlık olursa özelden mesaj yazın mutlaka gereğini yaparım.Benim için karar almak zor uygulamak kolaydır her zaman ) SAYGILARIMLA.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Gönüller fatihi. Bu kadar sevgi seli, dilerim çalışma azminize ve çalışma kararlılığınıza teveccühen sizi kıvandıram bir rahmet sevinmesi olmuştur. Bu kadar sevenleri bekletmeğe hakkınız yok sanırım. Çok çok geçmiş olsun. Lütfen biraz ıstırahat, biraz dikkat...

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Acil şifalar diliyorum Haluk Abi, söyleyebilecek çok da birşey bulamıyorum sensiz tadım/ız yok, en kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle...

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
Çok geçmiş olsun Haluk Bey. Tez zamanda iyileşmenizi dilerim. Siz olmayınca bu sitenin tadı tuzu yok. Umarım tüm şu yazdıklarımızı günü gelince büyük bir keyif, sağlık ve mutluluk içinde okursunuz.

Sevgiler, saygılar.