Green Lantern 2012 Yeni Animasyon Dizi!

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Sevgili şerifengin hediyene çok teşekkür ederim. İnan bana böyle bir hediyeden daha çok mutlu olacağım hiç bir şey olamazdı. Eksik olma. Ne desem az olacak, dostluğuna değer verdiğimi bil, daha da bir şey diyemiyorum. :rolleyes:

Yüzük kardeşliği falan değil bildiğin Çizgi roman kardeşliği :)
Çok yakında sinema bölümümüzüde aktif hale getireceğiz özel istekler ve nostaljik filmlerimizle dahada hoş vakitler geçireceğiz :)

Aynı duygularımız karşılıklı sevgili kardeşim..
Elimizden ne gelirse hep aynı amaç için...

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way

Yüzük kardeşliği falan değil bildiğin Çizgi roman kardeşliği :)
Çok yakında sinema bölümümüzüde aktif hale getireceğiz özel istekler ve nostaljik filmlerimizle dahada hoş vakitler geçireceğiz :)

Aynı duygularımız karşılıklı sevgili kardeşim..
Elimizden ne gelirse hep aynı amaç için...

Sanki o bölüm vardı be abi. Bir sürü sıraya koymuştum indircem diye, sonra kapanmıştı :D

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
Yeni Linkler:

9.Bölüm eklenecektir.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Sevgili abdullah'ın yaptığı yüklemenin boyutu neredeyse 1.5GB. Her zamanki gibi çok çalışkan, çok üretken ve paylaşımcı. Örnek olmasını dilerim.

Teşekkürler, sevgili abdullah.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Malesef 2.sezon gelmiyor. İptal edildi.
Onun yerine Beware the Batman isimli animasyon serisi başladı. Şu an için gayet güzel. Bir göz atın eminim ki seviceksinizdir.

Green Lantern animasyonunun iptal edilmesine her ne kadar üzülsemde Young Justice'ın devam etmiyor haberi beni kahretmişdi. Dc comics severler mutlaka izlemişdir ama izlememiş olanlar varsa mutlak izlemeli.
"Young Justice" şahanedir :)