Düzenlemeleri devam eden çalişmalar

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,409
1983 Yılı Milliyet Çocuk Dergilerinden 33-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43 numaralı sayıların taramaları bugün itibariyle bitti düzenleme çalışmalarına sevgili Petranyus'la başladık en kısa sürede bitirip siz saygıdeğer çizgi roman severlerin hizmetine sunulacaktır.Çok orjinal çizgi romanlar bulunduğu müjdesini şimdiden vermekten çok mutluyum bir dostumuz derleme yapabilirse çok iyi olur.Zamanımız olursa derlemeleri biz yapabiliriz ancak bu aşamada şimdilik düzenlemeleri bitirip paket halinde paylaşma niyetindeyiz nedenine gelince proğramın çok gerisinde kaldık biliyorsunuz uzun süredir forumlarda yoktuk bir an önce düzenleyip proğramı tamamlama niyetindeyiz.Selamlar ve saygılarımızla.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,528
Ankara
Milliyet Çocuk arşivine henüz girişemedim; lakin taradığınız sayılardan derleme yapılmasını arzu ederseniz (özel ilgisi olan yoksa) ben yardımcı olabilirim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,409
Hiç sorun değil emin olun çizgi roman sanatı için bir tebessüm bile çok değerlidir.Yaptığımız taramaları her yerde paylaşabilir ve istediğiniz kadar derleme yapabilirsiniz biz sevinç duyarız.Düşünceniz bile yeter saygılarımızla.Bu tarama serisi bizi yorunca biraz dinlenmek için mola verdik.Zaten 1983 yılı neredeyse bitiyor.5 sayı kadar kaldı.Çok teşekkür ederiz.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,528
Ankara
"Zamanımız olursa derlemeleri biz yapabiliriz ancak bu aşamada şimdilik düzenlemeleri bitirip paket halinde paylaşma niyetindeyiz" dediğiniz için dostlara bir yardım eli uzatmaktı amacım. Amaç yine diyarımıza ve dostlarımızın emeğine katkıda bulunmak. Bir mesaj uzağınızda olduğumu bilmeniz yeter :)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,409
Çok teşekkürler Sinan Bey inceliğiniz için ayrıca çok teşekkür ederim.