Doğan Kardeş 1967 Sayı 057

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,951
dogankardes19671127sayi57sayfa.jpg

Kapakların ham ve temizlenmiş halleri de CBR dosyasının içinde ek olarak sunulmuştur.

garp.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,191
Ellerinize sağlık üstadım. Takipçinizim. Teşekkür ve saygılarımı sunarım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,995
83,763
Kasımpaşa
Bay_x takip eder de ben etmez miyim..
Olağanüstü güzellikte ve uzun yıllar saklayabileceğiniz bir çalışma..
Aslında bizde bundan sonra taramalara Amerikalılar gibi isim verelim..
Örneğin bu taramanın adı "mutluluk" olsun..
Herkes mutlu olsun..
Teşekkürler..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
Sevgili Abartman çok teşekkürler. Şu güzel taramaları, paylaşımları görüp de en çok mutlu olacak kimlerdir biliyor musun ? bu dergiyi zamanında basanlar, basılmasında emeği geçenler, bu çizgi romanları basıma hazırlayanlar. Hatırlanmak, kıymeti bilinmek, yıllar sonra yapılan işinizin unutulmaması güzel bir şey.

ve tabi bunlara vesile olduğun için ikinci kere teşekkürler...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,951
Sevgili Abartman çok teşekkürler. Şu güzel taramaları, paylaşımları görüp de en çok mutlu olacak kimlerdir biliyor musun ? bu dergiyi zamanında basanlar, basılmasında emeği geçenler, bu çizgi romanları basıma hazırlayanlar. Hatırlanmak, kıymeti bilinmek, yıllar sonra yapılan işinizin unutulmaması güzel bir şey.

Kazım Taşkent yurtdışında bir kaza sonucu ölen oğlunun ismini vermiş dergiye, onun adını yaşatmak için belki de. Ama öyle bir özen, öyle bir iyi niyetle çıkartılmış ki dergi herhalde Taşkent'in beklentilerinin de ötesine ulaşmış. Nicemiz bu dergiden feyz alarak büyümüşüz, doğrusu şanslı çocuklarmışız diyorum. Herşeyin paraya tavil edilmediği günleri görmüş olmak bir ayrıcalık olsa gerek.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,142
Bu seriyi komple indirmeye başlıyacağım.Abartman beni gaza getirdi :)
Bune güzel paylaşımlar böyle sevgili Abartman yanına yamak alacaksan ben öncelikli olmak isterim.
Paylaşım ve düzenlemeler için TEŞEKKÜRLER ediyorum.