CONAN ÇAĞI VALERİA 01

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,238
CONAN ÇAĞI VALERİA 01 Savaş Çocuğu

Conan gibi savaş meydanında doğan Valeria'nın hikâyesi...

file

Korsan ve paralı asker olmadan önce - Conan ve Kızıl Kardeşlik ile yolları kesişmeden önce - Valeria, cezasız kalan bir suç için adalet arayan Aquilonia'lı genç bir kadındı. Ancak acımasız Hyborian dünyasında yolunu çizerken, yeteneklerinden şüphe edenlere karşı kendini kanıtlarken, intikam susuzluğunda pazarlık ettiğinden daha fazlasını bulacak! Valeria'nın ölümcül dövüş yetenekleri teste tabi tutulacak ve kardeşinin katilinin peşine düşüp hesaba katılması gereken bir güç olarak kendini gösterirken…

Bu serinin devamı gelecektir. Süreç içerisinde tamamlayacağım.

Saygılarımla

:wbtr:

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,782
2,655
Çok sevindiğim bir paylaşım, Conan çağının köşetaşlarından birinin daha yerine yerleştirilmesi beni mutlu etti. Okurken farkettim 19. sayfa ile 20. sayfa aynı. Eksik sayfamı yoksa fazlalık mı var dostum. Saygılarımla.

Son düzenleme:

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,238
Çok sevindiğim bir paylaşım, Conan çağının köşetaşlarından birinin daha yerine yerleştirilmesi beni mutlu etti. Okurken farkettim 19. sayfa ile 20. sayfa aynı. Eksik sayfamı yoksa fazlalık mı var dostum. Saygılarımla.

Teşekkür ederim. Düzelttim.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
588
Emeklerin için teşekkürler dostum harika paylaşımlar sunuyorsun. Böyle devam et, bekleriz biz...