Çizgi diyarı e-dergi Sayı 03

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Kalite ayrıntılarda/detaylarda gizlidir.

Dahası bunlara takılmak farklı birşey, detaylardan sonuçlara varabilmek farklı birşey. İstemiyorsan yapmam bundan sonra fark etmez. Sitede normal takıldığım gibi takılmaya devam ederim seninle de kardeşim :)

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Yok be olur mu öyle şey. Yanlış anladın sanırım tam tersi böyle iyi sadece karşılıklı görüş bildiriyoruz işte.Aslında detayları bende severim Sherlock Holmes a bayılırım mesela.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Gittikce mükemmele yaklasiyosunuz dostlar.. Müthissiniz hepiniz.. ne kadar büyük caba gösterdiginiz derginin her yerinden belli oluyor.. hepinize cok tesekkür ederim.. ellerinize saglik :)

zembla

Yeni Üye
10 Eyl 2010
66
33
derginin tasarımı harika.bütün arkadaşların emeğine çok teşekkürler.keşke bende çizgi yeteneğine sahip olsaydım.harbi imrendim ya.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
587
Gerçekten güzel çalışmalar bunlar, emeği geçen tüm çizgiroman sevdalılarına gönülden teşekkürler..
Çizgiroman adına böyle çalışmaların dahada çoğalması dileğiyle..

Alchollica

Yeni Üye
2 Mar 2011
27
2
İlk çıktığı günden bu yana takip ettim bu dergiyi.
ilk sayısından itibaren gördüm ki; gerçekten amatörce değil aksine profesyönelce hazırlanmış bir dergi gibiydi.

Sayı 3, en beğendiğim sayı oldu aralarında. Tecrübe kazanıyorsunuz yavaş yavaş ve bu somut olarak dergiye de yansımış. Devam edin, gerçekten çok başarılı.

dorukhan

Yeni Üye
2 Mar 2011
12
10
Emeği geçen arkadaşlara saygılar.tebrik ediyorum.Hiç Durmayın devam edin. Takipdeyim :)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,519
Her sayı daha iyi ye gidiyor. Bu seferki kapak düzeni profesyonelce olmuş. Daha yeni indiriyor olduğum için içeriğe bakamdım ama o da iyidir eminim.

sanpay

Yeni Üye
7 Kas 2009
5
0
mukemmel cızgı dızı canavarları :) ellerınıze saglık japon cızgılerınden de ısterız samuraylar falan tesekkurler

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
çok güzel bir düşünceyle hazırlanmış mükemmel bir dergi.emeği geçen tüm arkadaşara sonsuz teşekkürler..

nico

Yeni Üye
13 Eki 2010
23
4
elinize sağlık, emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkürler, kapak, konular, içerik, tasarım.. herşey çok güzel olmuş

palevij

Yeni Üye
1 Ağu 2011
9
0
Merhabalar Dostlar,
Hasseten çok güzel bir dergi. Emeği geçen tüm gönüldaşlara teşekkürler.

bence

Yeni Üye
11 Ara 2011
2
0
Bizi yitik yıllarımızla yeniden buluşturup gülümseten arkadaşlar! Harcadığınız her an için ayrı ayrı teşekkürler.