Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 02

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok teşekkürler herkese ekip adına bir daha sizlere karşı teşekkürlerimizi sunayım dedim beğendiğinize sevindim.

Kroker abi valla ben o açıdan hiç dikkat etmemiştim bak bana o sayfa bütünlüğünden çok çizgiromanların "pat" diye bitmesi sıkıntı verdi.Öyle bitiverince tuhaf oluyor insan bundan sonraki sayılarda kısmetse sonlarına "Devam Edecek..." gibi bir yazı yazılırsa daha iyi olur sanırım.
Ama bak bu konuyu bu akşam kısmetse toplantıda söyleyim ben senin adına istersen. Ancak bu seferde çizgiromanın bütünlüğünü o güzelliğini bozar mı diye düşünüyorum.Bence kötü olurdu.

denz89

Yeni Üye
8 Tem 2010
51
5
Kendisine özel bir dergisi olan çizgiroman forumu üyesi olduğum için gurur duyuyorum, tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. Derginin giderek güzelleştiği, olgunlaştığı görüşlerine ben de katılıyorum, ellerinize sağlık.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili dostlar,

İkinci dergi gerçekten çok özenle hazırlanmış.İçeriği,görselliği,sayfa sayısı ie göz dolduruyor.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Daha yeni okuma fırsatı buldum.Heyecanla 3. sayıyı bekliyorum.Her şey mükemmeldi ama Mister No bir başkaydı.Ropörtaj profesyonelce,Börtecine FB kardeşimin üslubu harikaydı.Ellerinize sağlık,Müthiş keyif aldım...:)

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Güzel bir çalışma... Emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
kapak şahane çok beğendim şimdi indireceğim şüphem yok içeriği de muhteşemdir emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

colossus

Aktif Üye
29 Ocak 2012
325
425
USA
teşekkürler bu sayıda çok iyiydi. 70 değil 170 sayfa olsa da okutturur kendini. Sıra sıra gitmeye başladım dergileri.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Satın alma filan yok alttaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

"Nereden satın alabiliyoruz" Satın alma filan yok alttaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

"Nasıl indirebiliriz, ben sayfayı yeni takip ediyorum da ?" Alttaki linke tıklayıp Mediafire'dan indirebilirsiniz.

ant.yabancı

Yeni Üye
18 Ağu 2010
8
7
Bir uğrayalım dedik neler olmuş

uuuuzun zamandır // çizgi diğarına // uğramamıştım ,,bir uğradımki çok şey kaçırmışım e dergiği yapan arkadaşların ellerine ve emeklerina sağlık..