Civil War

Kaptan Türkiye

Yeni Üye
23 Eki 2016
2
0
Merhaba arkadaşlar,hepiniz civil war filmini bilirsiniz bu filmin birde dergisi var.Sitede göremedim dergiyi bende istek hattına yazıyım dedim eğer imkan varsa eklerseniz seviniriz türkçe olursa ayrı güzel olur tabi teşekkürler. :D

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Değerli forumdaşım telif hakları sorunundan dolayı bu yayınları burada paylaşmak mümkün değil.Daha 2 ay önce kaç yıl öncesine ait penguenler sırf yayıncı istediği için kaldırıldı.Maalesef durum bu.

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,122
Civil War dergisi diye aratınca bunu buldum, işinize yarar mı ?

003fd0b4_medium.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaptan Türkiye

Yeni Üye
23 Eki 2016
2
0
hepinizde teşekkürler yorumlarınız için ayrıca civil war dan kastım marvel kahramanların savaşı amerikanın tarihi değil :)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Civil war çizimleri de çok iyi ama şu da bir gerçek artık konu sıkıntısı hat safhada

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Aslında yayıncıların bu tip siteleri özendirmesi lazım.Onların yayınlarının bir şekilde reklamı yapılmış olduğu gibi zaten okurların önemli bir kısmı böyle sitelerde ve biz emin olsunlar onların ticari kazançlarını engellemek bir yana destek oluyoruz.Otis abi de de aynıydı.Biz zaten kolleksiyon yapıyoruz.Kendi çapımızda korkumuz bu yayınlar kaybolmasın.Ticari bir kaygımız yok.Ama bu yayınlar artık bir nevi anonim olmuş durumda.Ülkemizde ki bu yayınların mutlaka kütüphanelerde digital arşivlerde yer alması zaruret.Forumların emekleri bu anlamda ödenemez.Yayıncılar özellikler bizlerin hem kitap aldığımızı hemde digital olarak saklamaya çalıştığımızı keşke daha iyi takdir etseler.Kitaplarımız zamana yenik düşüyor.Malesef.Saklamanın en iyi yolu bu.Saygılarımla.Keşke daha fazla çizgi roman yayınevi olsaydı.Onların başımızın üzerinde yeri var.Satış grafikleri artsın diye mükerrer kaç kitap almışımdır.Bilmiyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Penguenlere üzüldüm ama yıllardır alırım.Elimde bir sürü mizah dergisi vardır.Sayısı belli değil.Daha fazla kitle daha fazla okur.Onların düşüncelerine saygım var.Ama bizim onların zaten sıkı takipçileri olduğumuzda dikkate alınsın naçizane