Captain America 04 (of 13)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Captain America
Fire - Alevler
04 of 13

Marvel Comics
Hikaye: Jeph Loeb
Çizimler: Rob Liefeld
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1997
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 23
Tür:Bilimkurgu​

Marvel'in en büyük kahramanları Onslaught'a karşı savaşırken ölmezler. Hepsi başka bir dünyada yaşıyorlar. Kahramanlıklarına tekrar kavuşabilecekleri bir dünya. Bu tabi ki Steve Rogers (Captain America) için de geçerli. Steve, Abe Wilson'dan kalkanını alıp uzun süre sonra ilk çatışmasını atlatır ve hemen evine koşar. Ama eve vardığında gerçekler ile yüzleşir

file

Indirmek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
hocam selam.bu seri daha önce de paylaşılmıştı, bir güncellemem mi söz konusudur ?

Evet sevgili sekvens. Birçok paylaşımlarda linkler eksik, resimler eksik, sunum ve detaylar yetersiz ve güncellemelerde silinen bölümler oluşmuş. Hepsini tekrar elden geçiriyorum, eksik ne var ise tamamlıyorum ve aynı zamanda listeleri güncelliyorum. Forum'da eksiksiz ve anlaşılır sunumlar yapalım.

sekvens

Yeni Üye
29 Ağu 2011
45
72
Evet sevgili sekvens. Birçok paylaşımlarda linkler eksik, resimler eksik, sunum ve detaylar yetersiz ve güncellemelerde silinen bölümler oluşmuş. Hepsini tekrar elden geçiriyorum, eksik ne var ise tamamlıyorum ve aynı zamanda listeleri güncelliyorum. Forum'da eksiksiz ve anlaşılır sunumlar yapalım.

ellerinize sağlık o zaman :)