Biz kimiz?...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,534
Kaç zamandır soruyorum kendi kendime .Niye bir forum sitesine girer çizgiroman okur ,eleştirir,paylaşırım diye.Önceleri bunu o kadar kafama takmazdım sonraları merak etmeye başladım.Sahi niye* ve en önemlisi biz kimiz.Benzer bir çok site var :dostlar kendilerine bir ölçü koyarak paylaşıma açmışlar .Ama aktif üye ,ama başçavuş ,ama vip gibi sözcüklerle bu iş yürümüş.aslına bakarsanız bir bütünüz hemen hemen hepimizin çocukluğu aynı geçmiş .Kitaplarımız yırtılmış ,yitmiş ailemiz tarafından yakılmış.Büyümüşüz ve hala mı çizgiroman okuyorsun diye eleştirilmiş, küçümsenmişiz.Senelerce çok kalitesiz çrler okumak zorunda kalmışız.Ama artık büyüdük ve ekonomik bir güç oluşturduk.Şimdi en iyiyi okumak yeni çr ler çıkmasında etkin rol oynamak istiyoruz.Gelin kırgınlıkları bırakarak eş dost herkesi davet edin bir kez gelsinler ve bu konuya bir satırda olsa destek olsunlar kendimizi tanıyalım ,tanıtalım .Ve yeni çr çıkaracak arkadaşlar sayımızı öğrensin .Çr alalım, okuyalım, dağıtalım, okutalım.
Umarım destek olursunuz .Bu topik sayımızı belirlemek ve Türkiyede kaç kişi olduğumuzu belirlemek amacıyla düşünülmüştür artniyet yoktur.(Umarım administratörlerimizden bir tepki görmem.)
1.M .Altay KARTAL-10/12/1966-ısparta-öğretmen
2.........artarak devam ediniz

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,167
Aynı duygularla sana ve ÇR'a destek için yazıyorum.

Son düzenleme:

recep67

Yeni Üye
24 Ağu 2009
54
23
şu an paylaşımları karşılığı teşekkür beklentisine girmeyen tek yer burası kaldı.bazı öbür yerdeki abiler karşılık beklemeden vermeyi başaramadılar.teşekkürün zorakisi olurmu insaf ya...ne kadar ve ne kadar zavallı insanlar.umuyorumki burası bozulmadan ve bozmadan kalır....

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
sana katılıyorm arkadaş

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle