Baybora dostumuz ameliyat olacak.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Bana geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Çok şükür ameliyatım hiçbir sorun olmadan gerçekleşti. Adeta yeni doğmuş gibi oldum. Şu anda daha korumalı olduğu için kardeşimin evinde oturuyorum. İyice sağlığıma kavuşunca ancak paylaşım yapabileceğim. Biliyorsunuz By-pass derin etkileri olan bir ameliyat. Fakat benim tercüme yaparken bilgisayarın yanında aşırı oturmam sağlık sorunlarına yol açmıştı. Ama bu sorunu çözdüm. İleride açıklamasını yapacağım. Diğer arkadaşlara yararlı olur.
İzmir toplantılarına katılmam en az 3 ay, bu şartlarda mümkün değil.
Beni seven ve iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,166
Gelmiş geçmiş olsun inşallah. Uyarılarınız hepimize faydalı olacaktır eminim. Misal ben. Giderek daha az hareket ettiğim bir yasam moduna sürüklendiğimi hissediyorum son zamanlarda. Merakla ve uygulamak üzere okuyacağım bu konudaki uyarılarınızı.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Yedi yıl önce üç damar Bypass ameliyatı olmuş biri olarak gecmiş olsun diyorum.
Çabuk iyileşmek için operasyon sonrası dönemi dikkatli geçirmeni tavsiye ederim.
Sonrasında paylaşımları sıralarsın.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Geçmiş olsun üstadım. İnşallah sizi sağlığınıza kavuşmuş şekilde, bir an önce aramızda görürüz.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Ameliyatınızın başarılı geçmesine çok sevindiğimi belirtmek isterim.
Nekahat dönemini de sağlık ve afiyet içinde geçirmenizi diliyorum.
Huzur ve esenlik sizinle olsun.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Bana geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim.Çok şükür ameliyatım hiçbir sorun olmadan gerçekleşti.Adeta yeni doğmuş gibi oldum.Şu anda daha korumalı olduğu için kardeşimin evinde oturuyorum.İyice sağlığıma kavuşunca ancak paylaşım yapabileceğim.Biliyorsunuz By-pass derin etkileri olan bir ameliyat.Fakat benim tercüme yaparken bilgisayarın yanında aşırı oturmam sağlık sorunlarına yol açmıştı.Ama bu sorunu çözdüm.İleride açıklamasını yapacağım.Diğer arkadaşlara yararlı olur.
İzmir toplantılarına katılmam en az 3 ay bu şartlarda mümkün değil.
Beni seven ve iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Geçmiş olsun. Çok şükür iyi şekilde sonuçlanmış.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Acil şifalar. Geçmiş olsun. Tez zamanda sağlığına tekrar kavuşmasını dileriz .

polen

Yeni Üye
22 Eyl 2011
102
100
Allah acil şifa versin. İnşallah en yakın zamanda iyileşirsiniz.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Geçmiş olsun dilekleri ile ne kadar iyi niyetli olduklarını belli eden tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Ancak bir konuyu bilmenizi isterim. Bu mesajın yöneticimiz Büyükbeyaz tarafından ilk verildiği tarih kasım 2018. Dikkatli bakarsanız anlarsınız. Ben de geçen sene kasım 2018'de bypass ameliyatı olmuştum. Allah'a şükür şimdi eskiye göre çok daha iyiyim. Pek çok arkadaş herhalde yeni zannetti. Yani ben de bu duruma şaşırdım. Ama bir kaç mesajla biter zannettim. Mesajlar devam edince bu açıklamayı yapayım dedim.
Yine de tüm iyi niyetli geçmiş olsun mesajlarına teşekkürler.