Başsağlığı!.. Yöneticimiz Baltimora'nın babası vefat etmiştir.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,054
318,810
Başınız sag olsun,
”Cennet mekânı olsun,
Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın,
dualarımız rahmetli babanızla olsun.”​

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Üstada ve kederli ailesine sabırlar diliyorum. Başları sağ olsun.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,875
5,119

Sayın (Baltimora) Osman Özt. ;

Hani bir deyim vardır ; "Sözün bittiği yer." bu deyimin en çok yakıştığı yer ölümün olduğu yerdir. Ölenin ardından ne dense KİFAYETSİZ !!!!!!!!

Tek yapabileceğimiz şey ölenin elimize tutuşturduğu meşaleyi ( bayrak yarışındaki bayrak gibi ) bu saatten sonra bizim ileriye taşıyıp bizden sonrakilerine iletebilmek...

Bir şey daha var : Her yaptığımız eylemde , davranışta , tutumda ölen kimimizse ( baba , anne , kardeş , eş , çocuk vb. ) onların bizimle gurur duyacak şekilde olması... Onların bizimle gurur duyacak kişiler olmamız...

Bunları yakınlarda ( 15 Nisan 2022 de ) çoook sevdiği ağabeyi ölen biri olarak yazıyorum...

Babanızın toprağı bol olsun , ışıklar içinde uyusun....

Başta sen olmak üzere tüm yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun... Sabırlar diliyorum....

Dostlukla ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,580
Başınız sağ olsun Osman abi, Allah rahmet eylesin, Allah sabırlar versin.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Sevgili Osman bey başınız sağolsun.
Rabbim mekanını Cennet eylesin.
Yüce Yaradan sabırlar versin.
Osman bey gibi değerli bir insan yetiştiren kıymetli babanıza Kadiri Mutlak Yüce yaratandan rahmet dilerim.

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
362
1,868
Sayın Baltimor Başınız sağolsun. Dualarımız Allahtan merhumun tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesidir.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Gerek Cenaze namazına, mezarlığa veya eve taziyeye gelenlere, gerek kalbi bizimle olup da çeşitli nedenlerden ötürü gelemeyip de telefon açanlara ve gerekse çizgi diyarımızda mesaj yazarak acımızı paylaşan herkese çok teşekkür ederiz. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim Sevgili babamızın mekanını cennet eylesin inşallah. Amin!

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Başın sağolsun Osman kardeşim.
Allah babanıza rahmet etsin.
Mekanı cennet olsun.
Aşık Veysel'i dediği gibi;
"İki kapılı bir handa gidiyoruz gündüz gece"
....

"İnna lillahi ve inna ileyhi raciun"

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
388
Eyüp Sultan
Dostum, arkadaşım Osman...başın sağ olsun... ALLAH Rahmet eylesin !... Kamil Amca hoş sohbet, iyi bir adamdı... mekanı Cennet olsun !...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Herkese taziye mesajları için tekrardan çok teşekkür ederim. (AMİN!) Allah hepinizden razı olsun, özellikle bu tarz zor günlerde hatırlanmak insana moral veriyor. Çizgi diyarı her zamanki gibi kendimi kötü hissettiğim bir dönemde; hem moral bulmamı hem de kafamı dağıtarak gevşememi sağladı. Ne mutlu bana ki, hepsi birbirinden değerli bu kadar ince düşünceli insanların olduğu bir platforma üyeyim. İyi ki varsınız, iyi ki buradasınız. Allah her şeyi o güzel gönlünüze göre versin.. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Osman kardeşim,
forumdan 2 hafta kadar uzak kaldığımdan bu üzücü haberi yeni okudum.
Başınız sağ olsun.
Allah (CC) babanızın mekanını Cennet eyler İnşallah...
Acınızı paylaşıyor, size ve yakınlarınıza sabır diliyorum.