Bana Bir Yardım Edin

66erbek66

Yeni Üye
5 Kas 2011
7
0
Selamın Aleyküm Anime Severler

Rica etsem bana last exile ın 26 bölümlü türkçe dublajı lazım. Lütfen YARDIM edin:':)'(

:wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr:

66erbek66

Yeni Üye
5 Kas 2011
7
0
Arkadaşlar bana LAST EXİLE adlı animenin 26 Bölümlü türkçe dublajı lazım.
:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Hocam türkçe dublajlı anime bulman biraz zor. Ayrıca dublajla izlemeni tavsiye etmem full metal alchemist'i ingilizce dublajla izleyip hayattan soğumuştum anime illa ki japonca olacak

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Mesajlarınızı birleştirdim. Arka arkaya mesaj yazmayınız lütfen. Bir defa yazdığınızda görünüyor forumda. Yardımcı olabilecek kimse varsa yardım edecektir bekleyin lütfen. aynı şey kullandığınız ifadeler için de geçerli. Saygılar.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Aleyküm Selam hoş geldin onu bende indirecem yakın zamanda şu an herhangi bir araştırma yapmadım ama çok acele değilse sana da yollayabilir ya da buraya koyduğumda alabilirsin ;) Ha illa hemen şimdi olsun dersen sana bir kaç site tavsiye edebilirim ordan bakarsın. Allah'a emanet.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Kesinlikle katılıyorum Tsubasa ve sleepingforest' e ayrıca arkadaşım bu isteğini bir yere yaz yeter. Yoksa itici bir tavır sergilemiş olursun ve bu da seni burdaki herkesin de öyle görmesine neden olursun ;)

Kesinlikle Japonca seyredilmeli :d ama Animex in yaptığı Samurai 7 yi seyrettim gayet güzeldi Japoncasından daha çok sevmiştim. Ancaak bunun sebebi de özenle yapılmış olmasıydı yoksa sıradan bir dublaj berbat olur. Bende Narutoya bakmıştım meraktan Şikimaruyu duyunca gülme krizlerine girdim o kadar diyorum. (Normali Shikamaru) Yalnız Bleach'in ingilizcesi güzelmiş öyle demişti arkadaş benimde hoşuma gitti. Son olarak mümkünse Japonca her zaman iyidir iyi animenin havasını en iyi o şekilde hissedersin ;)
Allah'a emanet

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Arkadaşım sana tavsiye ettiğim linklere bakmadın mı?
Anime ve mangalar burda biraz ikinci hatta üçüncü planda o yüzden biraz zor burda bulman hani çok boş olsam arayıp bulayım diyecem senin için ama binlerce anime var niye Last Exile a taktın anlamadım Animex veriyordur hala belki aç bak (tabi D-Smartın falan varsa) ya da o verdiğim sitelerde sor soruştur ;)

66erbek66

Yeni Üye
5 Kas 2011
7
0
O siteleri yanlışlıkla sildim tekrar at buraya birde animex tv şifreli olduğundan gözükmüyor ve benim bu siteye üye olmamın amacı zaten last exiledı.