atikos35 Açık Teşekkür

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,837
Bir süredir Mandrake albümlerinden toplayım diye tasarlıyordum. Tasarıda kaldı.
Kitapların azlığından mıdır? Arz sıkıntısından mıdır? Eli yüzü düzgün albümler 150,00-200,00-TL aralığında. Avucumu yaladım.
Geleyim asıl meseleye.

Ham taramaların kalitesine paralel, Mandrake' leri elden gelenin en iyisi şeklinde bizlere cirlop gibi düzenlemeler ile ulaştıran atikos35'e ve taramalarda emeği olan gönlü bol tüm yaşı büyük, ruhu çocuk kalan çizgi roman severlere teşekkürü borç bilirim.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,596
34,986
İstanbul
Bu başlığı açarak ne iyi etmişsiniz Sevgili Colinmccay,

Sevgili atikos35'in yaptığı paylaşımlar benim de çok hoşuma gidiyor ve bol bol istifade ediyordum, bu vesileyle kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum. Elinize ve yüreğinize sağlık üstadım. Sevgi ve saygılarımla...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,191
8,106
Bir süredir Mandrake albümlerinden toplayım diye tasarlıyordum. Tasarıda kaldı.
Kitapların azlığından mıdır? Arz sıkıntısından mıdır? Eli yüzü düzgün albümler 150,00-200,00-TL aralığında. Avucumu yaladım.
Geleyim asıl meseleye.

Ham taramaların kalitesine paralel, Mandrake' leri elden gelenin en iyisi şeklinde bizlere cirlop gibi düzenlemeler ile ulaştıran atikos35'e ve taramalarda emeği olan gönlü bol tüm yaşı büyük, ruhu çocuk kalan çizgi roman severlere teşekkürü borç bilirim.

Her iki değerli dostumun düşüncelerine aynen katılarak,
Değerli dostumuz atikos35 e aynı duygularla teşekkür ediyorum.
Ellerine ve emeklerine sağlık.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,702
Bende aynı fikirdeyim. Bu konuyu dile getiren, iştirak eden her dostumuza teşekkürler.
Tabi ki bu işin lokomotifi atikos35 dostumuza çok çok teşekkürler.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,223
5,055
Bu müthiş güzellikte ve düzenlilikteki, harika derleme çalışması için ben de çok teşekkür ederim. Mandrake külliyatını düzenli bir hale sokarak, yüzlerce cilt ve fasikül ve farklı farklı serilerde, defalarca tekrar tekrar aynı maceralar karmaşık yayınlandığı için içinden çıkılması zor bir hale gelmiş olan bu durumu, net, uluslararası kodlara uygun bir hale getirdi. Türkiye hayatı çok eski, Dünya'daki hayatı daha da eski olduğu için, bunun yapılması diğer modern çizgiromanlara göre daha da zor. Ellerine, emeklerine sağlık. Çok teşekkürler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,721
İlgiyle konularını takip edip arşivliyorum. Elinize sağlık dostum, harikasınız, teşekkürler.