ASIAGO Çizgi Roman Cafe Bar

vielco

Yeni Üye
17 Ara 2009
3
0
Asiago Çizgi Roman Cafe Bar tüm hızıyla etkınliklerine devam ediyor. Sırada daltonlar var...

Ekli dosyalar

• DSC03606.jpg
    DSC03606.jpg
    57.7 KB · Görüntü: 16
  • DSC03609.jpg
    DSC03609.jpg
    46.5 KB · Görüntü: 12
  • DSC03594.jpg
    DSC03594.jpg
    40.7 KB · Görüntü: 12
  • DSC03611.jpg
    DSC03611.jpg
    39.5 KB · Görüntü: 14

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,090
Benim anladığım Cafe Bar duvarlarını çizgi roman kahramanlarının resimleriyle süsleyince bir tür etkinlik yapmış oluyor :)

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Aslında böyle kütüphane tarzı fakat, ondan daha gelişmiş bir şekilde cafe-kütüphane birleşimi bir çizgiroman severlere hitap edecek bir yer gerçekten hoş ulurdu valla eminim bu avrupa da, ABD de veya Japonya gibi ülkelerde vardır.
Ne yalan söyleyim oraya gidip çayımı yudumlarken çizgiroman okumak bayağı güzel bir duygu hissettirirdi sanırım.Kimbilir belki bizim buralara da biri açarda bizde gideriz kısmetse.

vielco

Yeni Üye
17 Ara 2009
3
0
Buraya bu bilgiyi yazip resimleri koymakla hatami ettim acaba? Bunlar ne bicim yorum yahu... Eger etkinliklerin ne oldugunu anlamadiysaniz resimlerden, sorunki ogrenesiniz...

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,090
Buraya bu bilgiyi yazip resimleri koymakla hatami ettim acaba? Bunlar ne bicim yorum yahu... Eger etkinliklerin ne oldugunu anlamadiysaniz resimlerden, sorunki ogrenesiniz...

Konuyu açarken kimsenin soru sormasına gerek kalmayacak şekilde açmalısınız. "Asiago Çizgi Roman Cafe Bar tüm hızıyla etkınliklerine devam ediyor. Sırada daltonlar var... "
Bu cümlede bilgi verilmediği gibi , sadece resimlere bakarak ne olup bittiğini bizden anlamamızı bekleyemezsiniz. Ayrıca amacın ne olduğu sorulmuş , sizden düzgün bir açıklama bekliyoruz...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,534
Çizgiroman adına yapılan her tür etkinliğin yanında olurum yeterki amacına uygun olsun.lakin yukarıdaki (anlamadıysanız sorun ,bu ne biçim yorum YAHU )tarzı sözcükleri kullanırken dikkatli olmanızı öneririm.Her şey ama herşey saygı çerçevesinde yapılmalı.İyi günler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,652
İzmir

Amacınız Cafenizin reklamını yapmak ise resimleri gizlemeden daha ayrıntılı bir şekilde yazabilirdiniz. Ama kapalı konuya kim ne yazacak, görmediğiniz şeyi yorumlayamazsınız.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
İlk önce arkadaşım burda kimse sana hakret etme niyetinde değil ya da "vay efendim sen niye böyle yaptın" tarzında başkalarının yaptıkları gibi kaba davranacak kişiler olduklarını sanmıyorum tanıdığım kadarıyla.
Aslında ben zaten bu tarz konular hakkında düşüncemi bir mesajımda belirtmiştim. Ancak hani normalde esprili bir insan olduğum için hani ilk mesajımdan farklı olarak biraz ciddi bir şeyler yazmak için burayı meşgul ediyorum. İlk önce hem içeriği merak ettiğimden hem de kuru mesajlardan nefret ettiğimden dolayı sadece konu başlığının bana çağrıştırdığı şeyleri yazmak istemiştim.Fakat görüyorum ki sen eleştri kaldıramayacak bir kişiliğe sahipsin gibime geliyor.Öncelikle saygılı olmanı tavsiye ederim.
Normalde bir insanın yukarda arkadaşımızın da dediği gibi sadece konu başlığı verip hadi mesaj yazın derseniz insan bir dur der yani ne yazacam ki şimdi der.O yüzden bu tarz konular açılacaksa da lütfen arkadaşların yorum yapabileceği birşeylerde yazın ki, o zaman hem konunuzun bir manası olsun hem de içeriği görmek isteyenler garip garip anlamsız yada tekdüze mesaj yazmaktan kurtulsunlar öyle değil mi? Bu yöntem hem sitemiz açısından hem de açılan konuların amacına daha bir uygun düşeceğine inanıyorum.
Bu arada sakın yanlış anlaşılma olmasın niyetim yalakalık felan zaten değil öyle olsa bu kadar uzun yazıp bu mesajı buraya yazmakla uğraşmaz direk admine mesaj olarak atardım raporla birlikte.Amacım yönetici arkadaşlardan af dileyerek burda oluşacak bir kargaşanın önüne geçmek istememdir hepsi bu.O yüzden lütfen olumlu mesajlara nasıl sevinip hoşunuza gidiyorsa, olumsuz mesajlarada aynı özveriyi göstermenizi rica edeceğim (tabi bazı özel durumlar dışında)
Neyse İNŞALLAH ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Böyle bir forumda böyle bir sınırlama bir mesaj yazma zorunluluğu getirilmesi yanlış bence, bu tarz şeyler mesaj yazımına yönelik olarak artış sağlasada sadece kupkuru bayat olan "sağol hatta saaaooollll" gibi bir sürü örnekleri olan iğrenç mesajlarıda doğuracaktır.Bence hiç değilse bir insanın mesaj yazması için belli bir şeye görüşünü belirtmesi gerektiği için mesaj yazmayı istemesi gerekir hani böyle olursa yazılan mesajlar daha bir anlamlı olur en azından benim düşüncem o.Neyse daha fazla konu dışı mesaja dönmeden bitireyim sadece kapalı içeriğin açılması için değilde sadece görüşümü bildirmek için yazdım.En azından kapalı içerik dışında başka bir şeylerde yazabilirdi hani insanların mesaj yazarken yazacakları bir şey olurdu.Neyse her ne kadar sürç-i lisan ettiysek affola...
ALLAH'A emanet olun.

Son düzenleme:

vielco

Yeni Üye
17 Ara 2009
3
0
Gecen aralik ayinda kisa ozgecmisimle beraber butun yapmak istediklerimi yazip o sirada yapilmak uzere olan heykellerden resimler eklemistim. Tarkan-Kurt ve Superman heykelleri. Bu sitelerden ziyaretcilerim oldu. O zamandan beri kac tane cizgi roman uzerine cafe acildi bilmiyorum ama cizgi roman severlerin hatirlayacagini sanmistim. Yani duvarlara bir kac cizgi roman asinca etkinlik yapmis saymiyorum kendimi. Asiago comic book cafe bar diye aratirsaniz facebook sayfasina uye olabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Adim Mustafa Kemal. Bodrum'a yolu dusen herkesi beklerim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,036
İstanbul-İzmir
Gecen aralik ayinda kisa ozgecmisimle beraber butun yapmak istediklerimi yazip o sirada yapilmak uzere olan heykellerden resimler eklemistim. Tarkan-Kurt ve Superman heykelleri. Bu sitelerden ziyaretcilerim oldu. O zamandan beri kac tane cizgi roman uzerine cafe acildi bilmiyorum ama cizgi roman severlerin hatirlayacagini sanmistim. Yani duvarlara bir kac cizgi roman asinca etkinlik yapmis saymiyorum kendimi. Asiago comic book cafe bar diye aratirsaniz facebook sayfasina uye olabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Adim Mustafa Kemal. Bodrum'a yolu dusen herkesi beklerim.

hah şöyle.. amacını açık açık yazmanız yeterlidir hatta adresi tam verip cafenizin görüntülerinide koysanız burdaki gönül dostları cevap yazmadan görse dahada iyi olur.
anlayamadığınız burda reklamınızı yapmanıza kızılması falan değildirki..
gönül dostu çizgi romancıların kısıtlama olmadan görebilmesidir.
bir gün yolumuz düşerse elbette ugrarız.
sevgiyle kalınız.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,399
Deliler Köyü
Valla validemiz Bodrum'da yaşadığı için sık sık gitmek bize farz, geldiğimiz bir zaman İnşallah ziyaretinize gelir bir acı kahvenizi içeriz. Sevgili dostum ben mesaj yazmadan resimleri görebildiğim halde konunun içeriğini ancak diğer mesajları okuduktan sonra anladım. Daha önce yazmış olduğunuz mesajı birçok kişi okuyamamış olabilir, özellikle yeni üyelerimiz. Ben şahsen tebrik ederim aynı tür bir mekan açma planlarım olsada zamanında kafe restoran işinden taklaya gelmiş biri olarak şimdilik erteleyip duruyorum. Allah yardımcınız olsun, yorucu olsa bile zevkli bir işiniz olduğu kesin.