Alaska Tay Yayınları 600dpi toplu gösterisi

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Ana mesaeja Sayın Kudret bey'in 300 dpi Alaska paylaşımları yeniden yükleme dosyası ilave edilmiştir. Yükleme halen devam etmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MZAMAN

Aktif Üye
3 May 2019
449
1,740
gandor08'e sonsuz teşekkürler. 600 dpi için bir umut var mı acaba?

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Aslında uygun bir zamanda yeni linkleri konularının altına da ilave etmek lazım. O da yapılır. Her şey zamanla.

sentooki

Yeni Üye
25 Ara 2016
79
269
kudretsabancı üstada teşekür ederiz. Nefis bir iş çıkarmış. Vee... tetrax üstad; elleriniz dert, harddiskiniz zeval görmesin efendim.

Bir de üzücü bir şeydir ki... Güzel ülkemizde; hem sanat hem de edebiyat eseri olan çizgiromana verilen değer, belki de, hep düşük kalmış. Her ne kadar gerçek sebebini bilmiyor olsam da; Giancarlo Berardi ve Ivo Milazzo'nun bu mümtaz eserinin, oradan-buradan bir sıralamayla, kıyıdan-köşeden kırpılarak yayınlanmış olması, yeterli ihtimamın gösterilmemesi gibi geldi.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
300 dpi leri ben yüklemişim 600 dpileri de tetrak arkadaşımız yüklemiş. Konuda sağlam olmayan link olmamış oluyor.

alialince

Kıdemli Üye
1 Ağu 2017
424
1,472
Öncelikle Kudret Bey'e paylaşımları için çok teşekkür ederim. Kudret Bey, Beyaz Topraklar isimli macerayı http://www.cizgidiyari.com/forum/al...yayinlari-2-seri-sayi-17-beyaz-topraklar.html bu linkte paylaşmış ama maalesef link çalışmıyor. Gandor08 Bey, 300dpi olan maceraları tekrar toplu halde yüklemiş, fakat bu macera bu yüklemelerin arasında mevcut değil. Aynı şekilde Tetraks Bey'in paylaştığı 600dpiler'in de arasında mevcut değil. Elinde bu macerayı bulunduran varsa tekrar yüklemesini rica ederim.
Saygılarımla...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Öncelikle Kudret Bey'e paylaşımları için çok teşekkür ederim. Kudret Bey, Beyaz Topraklar isimli macerayı http://www.cizgidiyari.com/forum/al...yayinlari-2-seri-sayi-17-beyaz-topraklar.html bu linkte paylaşmış ama maalesef link çalışmıyor. Gandor08 Bey, 300dpi olan maceraları tekrar toplu halde yüklemiş, fakat bu macera bu yüklemelerin arasında mevcut değil. Aynı şekilde Tetraks Bey'in paylaştığı 600dpiler'in de arasında mevcut değil. Elinde bu macerayı bulunduran varsa tekrar yüklemesini rica ederim.
Saygılarımla...

Konuyla akşam ilgileneceğim. Kırık link bildiriminde bulunmanız gerekmektedir, sonuç daha çabuk halledilir.

alialince

Kıdemli Üye
1 Ağu 2017
424
1,472
İlginiz için teşekkür ederim. Forumu yeni kullanmaya başladığım için bilemedim. Kırık link bildirimi nasıl yapılıyor?

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Linkin paylaşıldığı mesajların altında KIRIK LİNKİ BİLDİR butonu var. Onu kullanabilirsiniz.

Sizden bir ricam olacak; lütfen Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz. Dikkate alacağınızı umuyorum...

Son düzenleme:

alialince

Kıdemli Üye
1 Ağu 2017
424
1,472
Hoş bulduk. "Kırık Link Bildir" butonunu gördüm, :5: teşekkürler.Türkçe yazım kurallarına da dikkat etmeye çalışacağım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,653
Bende ne 300 ne 600 DPI mevcut arkadaşlar. Maalesef ben de kırık link bildirimi yapıyorum.

wodou2003

Yeni Üye
3 Ağu 2010
8
9
Western film izliyormuş hissi uyandıran bu kıymetli arşivi bizlerle paylaşımında emeği geçen tüm koca yürekli çizgi roman sever dostlara sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. Sevgi, saygı ve selamlarımla...

Aydede41

Yeni Üye
3 Tem 2019
7
4

Bende yok, mükemmel olur.
Site yöneticileri ve Kudret bey, emeğiniz ve zahmetiniz için çok teşekkür ediyorum. Paylaşımlarınız benim için hazine değerinde. 46. sırada yayınlanan Adah adlı maceranın haricinde hepsini indirdim. Tek eksiğim o kaldı. İnşaallah bir gün o macerayıda yüklersiniz.