ACI KAYBIMIZ! Haluk YÜCESOY'u kaybettik. Taziye Defteri.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Işıklarda uyu koca yürekli insan. Her geçen gün eksikliğini hissediyorum.

Üstat, tekrar hoşgeldin.Akşam hâlâ forumda sizi aktif olarak görmeyince umudum azalır gibi olmuştu.Sürpriz oldu.Haluk Abi, farklı insandı.Like kısmında, en çok görmeyi istediğim kişilerdendi.Bana , like butonunu neden sık kullanmıyorsun? derken, kendisi bir yandan bu butona tıklıyordu.Rahatsızlığı vardı; ama yine de ani olarak olarak aramızdan ayrıldı.Ondan aylar sonra kaybettiğimiz babama ve aramızdan ayrılan tanıdıklarımıza Allah rahmet etsin.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,651
Kardeşim sizinde başınız sağ olsun, Rabbim babanızın mekanını cennet eylesin.

Haluk Abi bizler için bir idoldü, yeri doldurulamayacak bir insan dı, hepimizi, herkesi birleştiren ince ruhlu, dürüst, şu fani dünyada tanıdığım adam gibi adamlardandı.

Mekanı cennet olsun, özlüyorum ve özlemeye de devam edeceğim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,651
Kardeşim sizinde başınız sağ olsun, Rabbim babanızın mekanını cennet eylesin.

Haluk Abi bizler için bir idoldü, yeri doldurulamayacak bir insan dı, hepimizi, herkesi birleştiren ince ruhlu, dürüst, şu fani dünyada tanıdığım adam gibi adamlardandı.

Mekanı cennet olsun, özlüyorum ve özlemeye de devam edeceğim.

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
308
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennetten bir köşe olsun. Tüm sevenlerin başı sağ olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

wodou2003

Yeni Üye
3 Ağu 2010
8
9
Allah rahmet eylesin. Bir çizgi roman diyaloğudur kızılderililerin söylediği “ yeşil çayırlar” cennet kavramı için “ mekanınız yeşil çayırlar olsun saygıdeğer Haluk Yücesoy...

Hector İzmir

Yeni Üye
23 Ara 2018
11
23
Nienburg Weser Almanya
Mekanı Cennet olsun inşallah.. Kendisinin çalışmalarını bugün okuyoruz.. Nurlar ışıklar içinde yatsın..Tüm Çizgi Diyarı Ailesine geç de olsa başsağlığı diliyorum...

recep67

Yeni Üye
24 Ağu 2009
54
23
Her çizgiroman müptelası gibi yiğit bir yürek taşıyordu. Allah rahmet etsin. Seni hep iyi bir insan olarak hatırlıyorum...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,093
7 Eylül 2014 tam 4 yıl önce bugün
Sevgili dostumuz Haluk Yücesoy " profesör " aramızdan ayrıldı.
Hala kalbimizde yaşıyor.
Hala saygı ve sevgiyle anıyor ve arıyoruz.
Mekanı cennet olsun.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,651
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Özlemle anıyor ve arıyorum abimizi.

Unutulmayacak bir kahramandı.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Yeri doldurulamayacak, her yönüyle güzel insandı, devri daim ışıklar yoldaşı olsun.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
Sevgili hocam belki seninle hiç tanışamadım ama senin izinde gidip bu eserlerin unutulmamasını sağlayacağım. Diğer diyarda bizleri izlemeyi unutma, eserini daha ileri taşıyacağız. Nur içinde yat hocam!

Ilkercan

Yeni Üye
25 Tem 2022
1
1
Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Allah razı olsun kendisinden.