Absolute Carnage #04 (Türkçe Çeviri)

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Absolute%2BCarnage%2B04%2B%2528of%2B05%2529-000.jpg

Şehri kırmızıya boyayalım--kan kırmızısına! Carnage, Venom'un psikopat yavrusu, geri döndü--ve daha önce simbiyot giymiş herkesi öldürmeyi planlıyor! Cletus Kasady aylardır ortalıkta yoktu ama şimdi New York'a büyük dönüşü için hazırda bekliyor--ve artık her zamankinden daha güçlü!

Şimdi Örümcek-Adam ve Venom Carnage'ın deliliği ile yüzleşmeli ama işler iyi görünmüyor. Hayatlarını bile zar zor kurtaran hoşnutsuz müttefiklerin diğer kahramanları da Carnage'ın nişanına çekmekten başka bir yolu yok!

Fakat korkunç gerçek şu ki--herkes bu çekişmeden tek parça halinde çıkamayacak!

Herkese iyi okumalar...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekibe alımlar hala devam etmekte. Balonlama öğrenmek isteyen veyahut İngilizce'sini geliştirmek isteyen arkadaşlar bana Facebook, Gmail, , veya buranın özel mesajları ile ulaşabilirsiniz. Ekibe katılım hakkında daha fazla detay için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Son düzenleme:

sekvens

Yeni Üye
29 Ağu 2011
45
72
eline sağlık dostum
bir sorum olacak: senin de birlikte çalıştığın 1"00 çeviri" sitesinde bu serinin captain marvel sayısı var ama senin okuma listende yok. eklenmeli mi bu da ?

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,643
İzmir
Absolute Carnage hikayesini çok beğendim. Oldukça sürükleyici. Tamamlanmasını beklemeden okumaya başladım. Sizin sıralı listeniz üzerinden okurken sıralamada hata olduğunu fark ettim. Blog sayfanızdaki okuma listesinin aşağıdaki gibi olursa daha doğru olacağı kanısındayım. Hikaye bitiş ve başlangıçları şöyle olmalı:

Absolute Carnage 1
Venom 17
Absolute Carnage 2
Venom 18
Venom 19
Absolute Carnage 3
Absolute Carnage Ölümsüz Hulk 1
Absolute Carnage 4
Absolute Carnage Kaptan Marvel 1
Absolute Carnage 5

Absolute Carnage 4. sayı dahil okudum. Henüz Venom 20'yi (paylaşılmadı.) okumadığım için Absolute Carnage 4'ten önce mi sonra mı olduğunu şimdilik söyleyemiyorum. Tamamlanınca yukarıdaki listedeki yerine eklerim.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Absolute Carnage hikayesini çok beğendim. Oldukça sürükleyici. Tamamlanmasını beklemeden okumaya başladım. Sizin sıralı listeniz üzerinden okurken sıralamada hata olduğunu fark ettim. Blog sayfanızdaki okuma listesinin aşağıdaki gibi olursa daha doğru olacağı kanısındayım. Hikaye bitiş ve başlangıçları şöyle olmalı:

Absolute Carnage 1
Venom 17
Absolute Carnage 2
Venom 18
Venom 19
Absolute Carnage 3
Absolute Carnage Ölümsüz Hulk 1
Absolute Carnage 4
Absolute Carnage Kaptan Marvel 1
Absolute Carnage 5

Absolute Carnage 4. sayı dahil okudum. Henüz Venom 20'yi (paylaşılmadı.) okumadığım için Absolute Carnage 4'ten önce mi sonra mı olduğunu şimdilik söyleyemiyorum. Tamamlanınca yukarıdaki listedeki yerine eklerim.
Absolute Carnage #05'ten sonrasında geçiyor. Yarın atmayı düşünüyorum Absolute Carnage #05 ve Venom #20'yi.