Amazing Spiderman Sayılarını Bulamıyorum

TUNCAY

Yeni Üye
26 Ocak 2019
1
0
Öncelikle merhaba. Kusura bakmayın ilk defa forum sayfasında bir şey paylaşacağım. Amazing Spiderman vol 1'in ilk beş sayısını okudum ama sonraki sayılarını bulamadım. İlk beş sayısını Türkçe okudum varsa link atabilr misiniz? İngilizce de olabilir.

Peter Banner

Kıdemli Üye
6 Haz 2016
141
542
Öncelikle merhaba. Kusura bakmayın ilk defa forum sayfasında bir şey paylaşacağım. Amazing Spiderman vol 1'in ilk beş sayısını okudum ama sonraki sayılarını bulamadım. İlk beş sayısını Türkçe okudum varsa link atabilr misiniz? İngilizce de olabilir.

Merhabalar sayın TUNCAY. Öncelikle, bu tarz danışma ve istek bildiren konuların "İstek Hattı"nda açılması gerektiğini belirteyim. :)

Amazing Spider-Man Vol.1'in ilk 40 45 civarı sayısı Gerekli Şeyler tarafından Spider-Man Klasik serisinde siyah beyaz olarak basıldı. Başka bir kaynaktan Türkçelerin bulunabildiğini sanmıyorum; bulunuyorsa da yayınevi telif hakkını elinde bulundurduğu için link paylaşımı yasak.

Amazing Spider-Man'ler İngilizce olarak forumda paylaşılmış (Bilgisayarda yer kaplamasını istemezseniz internet üzerinden okumak daha mantıklı tabii :)):

merkal - The Amazing Spider-Man Full # 1-681 Arası

İngilizce-Türkçe kronolojik sıra çalışmasına da bakabilirsiniz. (Örümcek Adam alt forumunun sabitlenmiş konularında şu an en üstte gözüken konu.) Eskiden basılmış olup şu an forumda bulunan ve basılı olarak piyasada bulunabilecek bilebildiğim bütün karşılıkları oraya eklemiştim.

NOT: Sevgili büyükbeyaz'ın paylaştığı link Vol.2'yi içermekte. Aynı sitede diğer volume'leri ve diğer serileri de bulabilirsiniz.