The Amazing Spiderman Full #1-681 arası

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
Duvar sürüngeninin benim kolleksiyonumdaki ilk sayıdan itibaren 681 nolu sayı dahil linklerini paylaşıma sunuyorum. Her bir bölüm belirli sayı aralıklarını içeriyor ve tam part rar formatındadır. İsteyen arkadaşlar eksik sayı partlarını indirebilirler. Ayrıca Annual 38 sayıyı da veriyorum. Sayın Büyük Beyazın ve ilgili arkadaşların yüklediği linkler için de ayrıca teşekkürler. Seri halen devam etmektedir.

asm1.png

asm4.png

asm5.png

İyi okumalar:

Mediafire Linkler:

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
Örümcek Kafa-Peter Parker diğer linkler.

ishspi.jpg

spidermanmysteriosmenac.jpg

spidermanhistorybyjohnr.jpg

İyi Eğlenceler...:)

Mediafire linkler:

ASM-Annuals

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
Bu serinin anadili ingilizcedir. Marvel orjinal yayın serisidir. Forumda Örümcek Adamın Türkiye'de çıkmış maceralarını türkçe olarak da bulabilirsin.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
Amazing_Spider_Man_691-700

spder1.jpg

spder2.jpg

spder3.jpg

yavuz_selim

Yeni Üye
26 Ağu 2013
5
1
türkçe değilse indirmenin ne anlamı varki yanlızca resimlere bakmış oluruz. bunu bulup indirdimde hayal kırıklığına uğradım türkçe sanıyodum. TÜRKÇE OLMAYANLAR BOŞA İNDİRME OLUR.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
türkçe değilse indirmenin ne anlamı varki yanlızca resimlere bakmış oluruz. bunu bulup indirdimde hayal kırıklığına uğradım türkçe sanıyodum. TÜRKÇE OLMAYANLAR BOŞA İNDİRME OLUR.

Arkadaşım, konunun başlığına baktığınızda zaten anlamanız lazım diye düşünüyorum.

Çizgi Roman Diyarı > Çizgiroman & Kitap Diyarı > Yabancı Dilde Çizgiromanlar > Marvel Comics > Spider-Man > The Amazing Spiderman Full #1-681 arası

Ayrıca forumda kimse kimseye zorla onu indir bunu indir diye ben şahsen hiç zorladığını görmedim. Amaç zaten burda toplu olarak konuları açabilmek ve bir avuç yabacı dilden anlayan arkadaşlarımız tarafından tercüme edilmesini sağlamak.

Neyse yorumun için teşekkürler.

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607

İngilizce biliyorsan bunuda okursun.Bilmemek senin problemin...Gidipte konu boşuna diyiyorsan oda senin problemin.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Çocukluğumda Bilka yayınları ile başlayan Örümcek hayranlığım halen devam ediyor.
Bilka (Tamamı yok, ara ara ciltler var.), 1 Numara (tamamı var.), Arka Bahçe (tamamı yok, eksiklerim var.), Hoz (tamamı var.) ile süren serüvenimiz şu an Marmara Çizgi (tamamı var.) ile devam ediyor. Marmara'nın 10. cildi sonrasında vol.2 sayı 599'a geldik. Şu ana kadar hep Türkçe baskılarını takip etmiştim. Hiç orjinal seriyi başından itibaren indirmeye çalışmamıştım. Taki bu güne kadar.

Bu muhteşem çalışma sayesinde fevkalade bir arşiv elde etmiş oldum.
Teşekkür emek verenler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
1-700 arası The Amazing Spiderman ve Ultimate Spiderman linkleri eklentitedir. Linkler alıntıdır ama sağlamdır. Her bir link yaklaşık 500 mb.dır.

Ekli dosyalar

• The Amazing Spiderman.txt
    3.7 KB · Görüntü: 98

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
Oooo üstadım ben bu konuyu neden şimdi görüyorum ! Allah senden razı olsun harika tek kelimeyle muhteşem artık birinciden başlıyorum haydi rastgele :eek:

Akeda

Yeni Üye
1 Kas 2014
9
2
Harika bir seri dostum! İnan nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

BerkayYurtseven

Yeni Üye
17 Haz 2015
3
0
Ya beyler benim tek sorum şu hani hoz comics in one more day cildinden sonraki ciltte ani yepyeni bir gün cildi var mı yada birisi bana özety geçebilir mi

Xennan

Yeni Üye
3 Tem 2015
1
1
The Amazing Spider-Man #681den 700.5'e kadar olan sayıları nereden ve nasıl bulabilirim? Tam seti indirip ayıklamam lazım o da saatler sürüyor. Eğer tek tek bulabileceğim bir yer bilen varsa yazabilir mi?

kobramusti

Yeni Üye
11 Ağu 2012
1
2
Bende 681'e kadar indirdim fakar geri kalan kismini indiremiyorum. Bir yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Ayrica soylemeden gecemeyecegim; bu seriyi bizimle paylasan ve emegi gecen herkese gercekten cok tesekkur ediyor ve en derin minnetlerimi sunuyorum.

simpleman

Yeni Üye
5 Eki 2017
1
0
ingilizce nedir kardeşim .resimleremi bakalım? türkiyede kaç insan ingilizce biliyor 2-3 kişi çıkar belki indiren

Caladon

Yeni Üye
6 Kas 2011
10
12
Merhaba Paylaşım için teşekkürler, ancak 691 - 700 arası sanırım kırık link imkan varsa, rica etsem tekrar koyabilir misiniz?