ROMA KARTALLARI 1 & 2 & 3. Ciltler (Yazan ve Çizen: Enrico Marini)

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,870
ROMA KARTALLARI (Yazan ve Çizen: Enrico Marini)

60 sayfa renkli
honeybadger & oğuzoğuz

Rapidshare :
Mediafire :

60 sayfa renkli
honeybadger & oğuzoğuz

Rapidshare :
Mediafire :

60 sayfa renkli
honeybadger & oğuzoğuz

Rapidshare :
Mediafire :

Son düzenleme:

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,870
KAN KARDEŞLERİN SAVAŞINA HOŞGELDİNİZ...

Altın çağının sonlarına doğru Roma imparatorluğu kuzeyden gelen Germanik kabilelerin tehditi altındadır. Romalılar'ın ''Barbarlar'' adını verdiği bu insanlar gözünü budaktan sakınmayan korkusuz savaşçılardır. Fakat tüm cesaretlerine ve saldırganlıklarına rağmen Roma savaş makinesi karşısında kazanma şansları yoktur.

Arka arkaya alınan yenilgilerle Romalı komutanlar Drusus ve Tiberyus'a boyun eğen Germanik kabilelerin tek şansı bir araya gelmek ve güç birliği yapmaktır.Bunun için aradıkları lider, çocuk yaşta Roma'nın en ünlü savaşçı ailelerinden biri olan Falko'ların yanına rehin olarak verilen Çeruşki kabilesinin prensidir.

İnanılmaz yetenekli genç İtalyan çizgiromancı Enrico Marini bizlere Roma tarihindeki en dramatik başkaldırı hikayelerinden birini anlatıyor. Büyük keyifle okuduğumuz bu eserin yeni albümünü merakla bekliyoruz.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
İlk sayıyı daha önce sizin çevirinizle Türkçe okumuştuk. Şimdi merakla beklediğimiz ikinci sayı geldi.
Fevkalade bir eser, harika bir çalışma.
Elinize sağlık.

leopulp

Süper Üye
1 Ağu 2010
26
231
Bu güzel eser için sonsuz teşekkürlerimle...İlk albümü geçen hafta incelemiştim de okumaya kıyamamıştım...İkinciyle beraber şahane gidecekler şimdi...Tekrar teşekkürler...

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Birinci cildini sayenizde okumuştuk . Devamını da paylaşımınız sayesinde okuyacağız . Emekleriniz ve paylaştığınız için teşekkürler Honeybagder .

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
726
192
ilk cildi sayenizde okumuştuk şimdi ikincisi ellerinize kollarınıza sağlık çok teşekkürler

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
dostum biri sizin çeviri ve düzenlemenizle basılı hale getirsin artık şu muhteşem çalışmaları

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
devamını merakla beklediğim bir seriydi. emek ve paylaşımınız için sonsuz teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,859
Çok güzel bir paylaşım,birinci kitabı okudum beğenmiştim ikincisinin daha güzel olduğuna inanıyorum,paylaşım ve emeğiniz için teşekkür ederim

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
İlk okuduğum çeviri&balonlama çizgiromanlardan biridit bu eser. Muhteşem konu, kaliteli çeviri ve işçilik ile birleşince tadından yenmez bir şaheser çıkmış ortaya. Elinize sağlık.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
833
çok güzel bir çizgi roman serisi ve mükemmel bir çeviri, honeybadger dostum elinize sağlık. tüm çizgi roman severlere bu seriyi okumalarını tavsiye ederim.

ysn67

Yeni Üye
12 Şub 2011
14
2
Uzun sürdü ama üçüncü kitapta sonunda geldi. Teşekkürler. Umarım 4. kitap çabuk gelir..

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
114
134
mükemmel

Çizgileri çok güzel, fakat en önemlisi renklendirme çok güzel yapılmış.

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
114
134
Yine dehşet çizimler, kusursuz renklendirme...Ve böyle bir seriyi takip edip okumanın ayrıcalığı...Daha ne isteyebiliriz ki...Teşekkürler arkadaşlar...

haklısınız, bugüne kadar gördüğüm en iyi renklendirme.

Ayrıca,
3. kitabın sonunda devam edecek yazıyor. 4.kitap çıktı mı bilen var mı ?

Son düzenleme: