Hey Dergisi - 15 Aralık 1971 - Sayı: 4

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,043
318,354
Sayın Baybora nın arşivinden alınmışdır.
( Zamanında şimdi kapanan hey.com sitesinden -o zamanki teknikle- her sayfa ayrı ayrı çekilerek alınmışdır.)

iXFIJz.jpg

Saygılarımla.​

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,923
İstanbul
Sayın Baybora nın arşivinden alınmışdır.( Zamanında şimdi kapanan hey.com sitesinden -o zamanki teknikle- her sayfa ayrı ayrı çekilerek alınmışdır.)
Saygılarımla.​
Çok büyük özveri ve emek verilmiş bizlere ulaşabilmesi için bu dergilerin. Şahsım ve tüm Hey okurları adına teşekkür ederim..

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Çok değerli ve çok özel bir paylaşım.
Emeği geçen bütün dostlara Sevgili Murtaza bey üstadımıza ve Sevgili Baybora dostumuza çok teşekkür ederim.

RenanBerke

Yeni Üye
1 Eki 2019
2
2
Herkese merhaba , bende de bir çok hey ve ses dergileri var. Öncelikle tarayıcı (scanner) alacağım ama kaliteli bir tarayıcı ne tavsiye edersiniz ?
Hangisini almalıyım?

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,228
Bu konuda çok bilgili üyelerimiz var. Tavsiye konusunda ilgileneceklerdir. Ben katkılarınızı şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum. Sanırım site büyük bir arşivci kazanmak üzere.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,321
Herkese merhaba , bende de bir çok hey ve ses dergileri var. Öncelikle tarayıcı (scanner) alacağım ama kaliteli bir tarayıcı ne tavsiye edersiniz ?
Hangisini almalıyım?

Bu konuda çok bilgili üyelerimiz var. Tavsiye konusunda ilgileneceklerdir. Ben katkılarınızı şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum. Sanırım site büyük bir arşivci kazanmak üzere.

Sevgili "ertuga", şurada sizin başlattığınız bir konu vardı: "Tarayıcı Tavsiyesi". Bu konunun altındaki 10 kadar mesajda ÇD dostları tavsiyelerini yazmışlardı. Buraya bir göz atılabilirse faydası olur sanırım. Forumun başka yerlerinde de tarayıcı tavsiyeleri verilmişti. Arama motoru kullanılırsa ulaşılabilir sanırım.
Şimdiden kolay gelsin.