erdallll Arkadaşımızın ve Tüm Arkadaşların Dikkatine

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
erdallll arkadaş;
Buzlu Çöller Tilkisi 2. Bölümün eksik sayfasını (79. sayfa) Haluk Bey'e göndererek eksikliği tamamlamıştınız.
Şimdi Alangoya'nın İntikamını düzenliyorum 70. sayfaya gelince bir sonraki sayfanın eksik olduğunu gördüm.
71-108-114-126-133 ve 140. sayfalar da eksik.
Bu eksikliklerle macerayı kitap haline getirmek içime sinmiyor.
Herhangi bir yerden bu sayfaları bulup, eksiği tamamlayacak arkadaşlara teşekkürler.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
abi gazete tefrikası diyince o kadar çok araştırıyorum eski gazete alıyorum kütüphanelere gidiyorum yapılan paylaşımları takip ediyorum faceden başka yerlerden ama malesef eksik sayfaları bende bulamadım.zaten özellikle kara murat-tarkan-karaoğlan-burakbey favorilerim.onlarla ilgili tüm gazete tefrika reklam paylaşımlarını biriktiriyorum.inşallah en kısa zamnda buluruz.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Ahmet bey bir arkadaşa çağrı yaptım dönerse çok iyi olur bir ipucu daha bu nüshalar Ankara milli kütüphanede var .bir Ankaralı arkadaş zaman ayırsa sadece bir kaç saat veya dakika içinde usb ye yükler siz düzenlersiniz.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Ahmet bey bir arkadaşa çağrı yaptım dönerse çok iyi olur bir ipucu daha bu nüshalar Ankara milli kütüphanede var .bir Ankaralı arkadaş zaman ayırsa sadece bir kaç saat veya dakika içinde usb ye yükler siz düzenlersiniz.

Umarım eksik sayfalar tamamlanır.
Sabısızlıkla bekleyeceğim.
Arkadaşların ilgilerine teşekkürler.