FM - Falling Skies (Tüm Sezonlar)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Falling Skies
(Tüm Sezonlar)​

TNT, Steven Spielberg 'ün yeni bilim kurgu dizisine imza atıyor. Bu yeni dizi, kanalın The Closer ve Men of a Certain Age dizilerinden sonra en çok tutulan dizileri arasında yer almaya aday gösteriliyor. Dizi, dünyayı yakıp yıkmaya çalışan uzaylılara karşı verilen savaşı konu ediniyor. Uzaylılar, aşırı derecede güçlü ve ileri düzeyde teknolojik aletlere sahiptir. Boston tarih profesörü olan Noah Wyle (E.R) ise, dizi de uzaylıları yenmek için stratejik planlar yapmaktadır. Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, Tha Pacific ve Justified dizilerinden tanıdığımız Graham Yost, Mark Verheiden ( Battlestar Galactica) ve Greg Beeman (Smallville) üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Oscar ödüllü Saving Private Ryan'ı yazan Robert Rodat tarafından kaleme alınıyor.

46383936323734.png

1. Sezon için lütfen

46383936383531.png

2. Sezon için lütfen

46343531363133.png

3. Sezon için lütfen

46303338323631.png

4. Sezon için lütfen

46303430323537.png

5. Sezon için lütfen

Bilimkurgu sevenler için kaçınılmaz bir seri. Başlarda biraz vasat gibi gelsede mutlaka biraz sabredin ve izleyin. Dizi gerçekten her bölümde ve her sezonda yükseliyor. 5. Sezon aynı zamanda Final sezonu ve yeni başlamıştır. Takip etmek isteyenler için güzel bir fırsat. Iyi izlemeler.

12 Şub 2010
15,006
543,799
Şu Harikalar Diyarı mı desem? Çılgınlar Diyarı mı desem?
Aklımın almadığı o kadar şey var ki

Mesela SenSei fabrikasında hiç işi yavaşlatma direnişi, grev falan olmaz mı?
Hafta sonu, bayram tatili?
İstirahat raporu?

Pasini ve Castelli ustalardan rica edeceğim
Martin Amcamızı, bu gizemi çözmek için İstanbul'a göndersinler

Teşekkürler sevgili SenSei :88:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul

Mesela SenSei fabrikasında hiç işi yavaşlatma direnişi, grev falan olmaz mı?
Hafta sonu, bayram tatili?
İstirahat raporu?

Olmaz olur mu sevgili Profesör :)
Zaman zaman çeşitli sağlık sorunları ile uğraşmıyor değilim son zamanlarda. Ama uykuyu fazla sevmeyen, hoşuma giden her şeyi mutlaka değer verdiklerimle paylaşan ve zaten işim gereği çoğu zaman evimdeki stüdyomda çalışan bir yapıya sahibim. Bu yüzden boşluklarımı iyi değerlendiriyorum ve sanırım biraz da "çalışkanım" yahu :D

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Gerçekten güzel bir dizi. Zaman geçirmek için bir göz atayım demiştim, hala gözümü alamadım. :D 4 Sezonu bir haftada izledim o hızla.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Gerçekten güzel bir dizi. Zaman geçirmek için bir göz atayım demiştim, hala gözümü alamadım. :D 4 Sezonu bir haftada izledim o hızla.

Evet, bende çelişkideyim. Final sezonunu izlemeye başlasam mı yoksa bittikten sonra bir çırpıta mı izlesem diye :D

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Takipteyiz sevgili dostum.
Bu dizinin ilk bölümü dışındakileri izlemedim ama bu fırsatı sunmuşsun
ilk fırsatta bakacağım.:)
Teşekkürler, selamlar.:)