Conan the Barbarian 184 - Kılıçlar

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Tetra'lı sayıların bana düşen kısmını bitirdim. 120'ye dönüyorum.

ctb184thumb.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim bir mesaj yazıp göndermiştim kendi aklımca ama gitmemiş işte,kimbilir ne haltlar karıştırıp nerede yanlış yaptım?
Değerli kardeşim,Conan için çok teşekkür ederim,ellerine emeklerine sağlık,en iyi günler dilerim,hoşçakalın.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Bir gün bu serinin tamamlandığını görürsem, en çok teşekkürü hakedenlerin başına seni de koyacağım dostum.. Ellerine, kalemine sağlık..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Tetra'lı sayıların bana düşen kısmını bitirdim. 120'ye dönüyorum.

trutalbruth'un bu notuna hem sevindim hem üzüldüm

Tetra'lı Conan'ların geriye kalan sayıları kimin payındaydı, kim paylaşacak

yani bir solukta tüm macerayı ne zaman okuyabileceğim

Belit serisi ayrı yayınlandı, elimde mevcut, sık sık okuyorum, sonu bana hüzün verse de Conan'ın en büyük aşkının nefes kesen macerasını defalarca okumak tutkularım arasında, gerçek bir destandır

Tetra'lı Conan da elimde tamam olarak bulunsun, Conan'ın hiç yüz vermemesini çok ilginç bulmuşumdur

Tetra bir fenomendir, seri artık tamamlanmalı

Serinin diğer sayıları kimin payına düşmüşse ricam odur ki, trutalbruth gibi elini çabuk tutsun:)

Teşekkürler sevgili trutalbruth, minnettarım

Saygılarımla

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul

Tetra'lı Conan'ların geriye kalan sayıları kimin payındaydı, kim paylaşacak

Sevgili abim kalan iki sayıya başlamayı düşündüm fakat Albay bunlara başlamış olabilir, bitirmek üzere olabilir bir şey de demediği için muallakta kaldım. Tatilde sanırım. Ben başlayayım da en kötü iki alternatif balonlama olur.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,766
İstanbul
Sevgili Trutalbruth çok emek harcamışsın, teşekkür ederim. Çeviride ufak tefek sıkıntılar (hiçbiri anlam kaybına yol açmayan, bütünlüğü bozmayan şeyler) olmakla beraber balonlama çalışmanı çok beğendim. Font seçimi, balon içi metin yerleşimi... Hepsi güzel. Ellerine sağlık.

Anladığım kadarıyla balonları tek tek temizliyorsun. Böyle yapıyorsan bu çok yorucu. Ben de kendi çalışmalarımda böyle temizliyordum. Çok zaman kaybına yol açması bir yana, başım dönüyordu bu temizliği yaparken. Şayet photoshop kullanıyorsan temizliği yapmak için filmografi dostumuzun önerdiği pratik çözümü uygulamanı tavsiye ederim. Hem zamandan tasarruf edeceksin hem de sağlığını koruyacaksın :)

Balon Temizleme

Bu güzel çalışma için tekrar teşekkür ederim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
evet kalan iki sayı benim payıma. başlayamadım fakat kimse el atmasın, ben yapacağım onları. arada bir kaç tane balonlama yaptım. eski çalışmalardan ctb -256 pek bi kötüydü onu yeniden yaptım, mister no özel sayı 19 italyancasının balonlarını temizleyip ona başladım, ona başlayınca yarım bırakamadım bi türlü .onu bitirmeye uğraşıyorum, mister no bittikten sonra conanlara el atacağım. sitedeki benim taradığım bir kitaptı fakat orjinali bayağı bir yıpranmış olduğu için , elimizdede temizi bulunduğu için balonlama icap etti.
inşallah en yakın zamana halledeceğim.