Sandman 4. Cilt

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Merhaba arkadaşlar direk foruma üye olmuş yardım istiyor gibi olacak ama forumda ki yardımsever ve iyi ortam yüzünden ve bu sandman 4. cilde olan takıntım yüzünden sormasam olmazdı o yüzden mazur görün. Forumda herhangi bir satış başlığı yok sanırım böyle şeyler olmasını istemiyorsunuz ama şu an baya çaresiz durumdayım ve en büyük umudumda bu site gibi gözüküyor uzun zamandır sandman'in 1. ve 4. ciltlerini arıyorum bazı arkadaşlar bulmanın ne kadar zor olduğunu bilir şans eseri 1. cildi bir kaç ay önce buldum ama o zamandan beri sahaflarda ve internette ki her ortamda aramama rağmen 4. cildi bulamadım elimde ki çizgi romanlarda yavaş yavaş bitmeye başladı şu an okumadığım bir tek planet hulk'lar kaldı o yüzden bu durum iyice canımı sıkmaya başladı sadece 4. cilt olmadığı için seriyi okuyamıyorum. Yardımlarınızı beklediğim konuya gelirsek elinde sandman'in 4. cildi olan ve bana satabilcek olan bir arkadaş varsa gerçekten harika olur hatta arşivinin bozulmasını falan istemeyen biri olursa okuduktan sonra kendisine geri bile yollayabilirim şu an ki amacım 4. cildi aradan çıkarıp 5-6-7-8-9-10-11 diye devam edebilmek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Hoşgeldiniz.
forumu inceleyin yoksada elinde olan bir arkadaş tarayıp foruma koyar ordan okursunuz.belki hiç farkında olmadan ilginizi çeken başka çizgilerde bulursunuz.takip ediniz.:)

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Hoşbulduk :)
forumda ki paylaşımlara daha pek bakamadım genelde sohbetlerin olduğu konuları okudum ama forumun baya geniş bir arşivi var gibi zamanla hepsini incelemeni fırsatı bulurum umarım. Özellikle dikkatimi çekti hiç bir konuda kilit yok paylaşım yapan arkadaşların hepsine ve size böyle paylaşımları hiç birşey beklemeden yaptığınız ve kilit altına almak yerine herkesle paylaştığınız için teşekkür ederim :)

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Teşekkürler yolbulduran hocam ama türkçe cildini arıyorum diğer ciltlerin hepsini türkçe aldım zaten bir o eksik :D

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Evet beyler yokmudur elinde sandman'in 4. cildi olan biri? İsteyen olursa sandman'in 4. cildine karşılık sin city'nin ilk 5 cildini takas edebilirim

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Baskısı tükenen bazı çizgi romanlar için cidden uçuk fiyatlar istiyorlar gittigidiyorda killing joke'a baktığımda sadece tek bir arkadaş satıyordu o da 100 lira fiyat koymuş

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Aradığın Sandman 4. Cilt Bende Var .Ulaştırmamı İstediğin Bir Adres Verirsen . Seçeceğin Herhangi Bir Kargo Şirketi İle Yollarım . Yalnız Tekrar Söylemem Gerek Az Yıpranmış Olup İç Sayfaların Bazıları Kopuk Olsa da İyi Bir Ciltçinin Elinde Eskisinden de İyi Durumda Olur.

Son düzenleme:

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Bugün bordox arkadaşımıza bolca teşekkür ettim ama ne kadar teşekkür etsem az geliyor kendisi daha önce ki mesajlarda bahsettiğimiz baskısı olmayan ve 100 lira gibi uçuk fiyatlara satılan sandman'in 4 . cildini ve ayrıca internette 100 lira gibi bir fiyata satıldığı için okumak isteyipte alamadığım killing joke isimli çizgi romanı hiç bir karşılık beklemeden adres bilgilerimi verdikten sadece bir kaç saat sonra kargoya verdi özellikle sandman'in 4. cildini o kadar aradıktan sonra yaptığı şey için gerçekten ne kadar teşekkür etsem az geliyor o yüzden birde buradan teşekkür etmek istedim ayrıca her ne kadar telefonda ki sohbeti nerdeyse bir saat sürecek kadar uzattığım için suçluluk hissetsemde harika sohbeti içinde çok teşekkür ediyorum kendisine umarım bir gün karşılıklı oturup sohbet etme fırsatını buluruz

Son düzenleme:

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Bende bu siteyi bu yüzden seviyorum hiç karşılık beklemeden paylaşım yapılıyor bu yüzden hepinize teşekkür ederim.