Sandman #1-11 Complete

Haldir

Yeni Üye
1 Mar 2011
5
10
Sandman, Neil Gaiman tarafından yazılıp DC Comics/Vertigo tarafından 1988 ile 1996 yılları arasında yayınlanan, 10 cilt halinde toplam 75 sayıdan oluşmuş çizgi roman serisidir.
Modern Çağın en orijinal, sofistike ve sanatsal açıdan en çok arayışa sahne olmuş çizgi romanı olduğu kabul edilir. Klasik süper-kahraman çizgi roman türünün dışında yer alan Sandman çoğunlukla korku, mitoloji ya da fantastik kurgu öğelerinden beslenir.A Midsummer Nights Dream öyküsüyle 1991 yılında Dünya Fantastik Edebiyatı Ödülünü alan Sandman, bu ödülü alan ilk ve -kurallar herhangi bir başka çizgi roman bu ödülü alamasın diye değiştirildiği için de- tek çizgi romandır.

the-sandman-vol-1_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-2_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-3_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-4_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-5_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-6_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-7_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-8_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-9_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

the-sandman-vol-10_tpb-cover-artboxart_160w.jpg

sandm_endlessnights_5357d.jpg

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
sevgili haldir,
bu güzel paylaşımlara resim eklemek mümkünmüdür.
aramıza hoşgeldiniz kalıcı olmanız dileğiyle.:)

Lizard King

Yeni Üye
3 Nis 2012
8
3
arkadaşlar, bu çizgiromanların textlerini türkçeye çevirseniz balonlamasını ben yapabilirim..

yalnızca türkçeye çevirin yeterli benim için..

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
arkadaşlar, bu çizgiromanların textlerini türkçeye çevirseniz balonlamasını ben yapabilirim..

yalnızca türkçeye çevirin yeterli benim için..

Sevgili Lizard King,
Lütfen arama kutusuna Sandman yazıp search'e basın.
Çıkan konu başlıklarındaki son mesajlara göz atarsanız, bu serinin türkçeleştirilmeye başlandığını ve türkçe baskısını da taramaya gönüllü bir dostumuz olduğunu görürsünüz.
Ancak mesajların yazıldığı tarihlere bakarsanız, yine fark edeceğiniz üzere bu projeler oldukça yavaş ilerliyor.
Neyse sabrın sonu selamet diyip beklemeye devam edelim:)

Lizard King

Yeni Üye
3 Nis 2012
8
3
Sevgili Lizard King,
Lütfen arama kutusuna Sandman yazıp search'e basın.
Çıkan konu başlıklarındaki son mesajlara göz atarsanız, bu serinin türkçeleştirilmeye başlandığını ve türkçe baskısını da taramaya gönüllü bir dostumuz olduğunu görürsünüz.
Ancak mesajların yazıldığı tarihlere bakarsanız, yine fark edeceğiniz üzere bu projeler oldukça yavaş ilerliyor.
Neyse sabrın sonu selamet diyip beklemeye devam edelim:)

teşekkür ederim, en son baktığımda görmemiş olmalıyım =)

büdü

Yeni Üye
5 Eki 2013
1
0
çok teşekkürler uzun zamandır bunu arıyordum. ingilizce türkçe fark etmezdi. gerçekten çok sevindim bulduğuma.