Çizgi diyarı e-dergi sayı 3..

Çizgi diyarı e-dergi sayı 3..

Çizgi Diyarı E-Dergi

Like Tree27Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-02-2011, 19:31   #1

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1120519
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Yeni Çizgi diyarı e-dergi sayı 3..
sevgili arkadaşlar,
çizgi diyarı bünyesinde oluşturduğumuz e-dergimizin 3.cü sayısıyla sizleri buluşturuyoruz.
ekip arkadaşlarıma zamanlarını ayırıp katkıda bulundukları için şükranlarımı sunarım.
bu sayıyı da içerik olarak çok zengin tutmaya özen gösterdik ilk kez okuyacağınız
çeviriler dergimizi bir hayli zenginleştirdi. aramıza yeni yazarlarımız,çizerlerimiz katıldı ve çekirdek kadromuz oluştu diyebiliriz.
sizlerde yazarlık yönünüzü denemek,veya çeşitli araştırmalarınızı hayata geçirmek isterseniz dergimizin kapısı açıktır bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
sizleri bu görsel şölene davet ediyorum ,eleştirileriniz bizim için önemlidir,bekliyoruz.
keyifli okumalar..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Pdf olarak alternatif

Konu büyük beyaz tarafından (16-02-2011 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.
büyük beyaz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 19:35   #2

mkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 74533
•Rep Seviyesi :
mkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond reputemkurt has a reputation beyond repute
Vatana Millete hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkürler...
mkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 20:09   #3

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1638406
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Emek veren tüm dostlara gönülden teşekkürler; sağ olsunlar, var olsunlar.
rambo35 likes this.

Konu sarkomer tarafından (15-02-2011 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 20:25   #4

filmografi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 109345
•Rep Seviyesi :
filmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond repute
herkese çok teşekkürler...
rambo35 likes this.
filmografi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 20:33   #5

m.m.t. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11239
•Rep Seviyesi :
m.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond reputem.m.t. has a reputation beyond repute
elinize sağlık çok güzel olmuş daha nice sayılara inş sövülesi anlar serisini geç teslim ettim kusura bakmayın emek veren herkese teşekkürler
rambo35 likes this.

Konu m.m.t. tarafından (15-02-2011 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.
m.m.t. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 21:18   #6

trtchr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 17836
•Rep Seviyesi :
trtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond reputetrtchr has a reputation beyond repute
Emeği geçen herkese teşekkürler
Ya nice okumaktır

Okumaktan murat ne
Kişi Hak'kı bilmektir
Çün okudun bilmezsin
Ha bir kuru ekmektir
YUNUS EMRE

trtchr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 21:44   #7

•Rep Puanı : 124043
•Rep Seviyesi :
gurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond repute
gurselileri - MSN üzerinden mesaj gönder
tüm dostlara keyifli okumalar... nice sayılara
gurselileri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 21:49   #8

•Rep Puanı : 173059
•Rep Seviyesi :
BlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond repute
daha indiremedim ama bu sefer ki kapak harika olmuş onu peşinen söylemeliyim. Emeği geçenlere teşekkürler, yükselişiniz daim oldum...

yok indiremiyorum... devamlı aşağıda ki msj çıkıyor...

Web sayfasına erişim reddedildi
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresindeki web sayfasına erişim yetkiniz yok. Oturum açmanız gerekebilir.

Konu BlackBishop tarafından (15-02-2011 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.
BlackBishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 22:09   #9

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Arkadaşlar bu sayı var ya bu sayı olağanüstü güzellikte olmuş.En önemlisi çok hızlı açılıyor,yükleniyor ve çözünürlük süper...

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 22:45   #10

ozaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 82641
•Rep Seviyesi :
ozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond repute
Şimdi indirdim bende.. Okumadım fakat şöyle bir bakındım. "Gelecek sayı Zagor İstanbulda" dikkatimi çekti ve gülmeye başladım.. Zagor"a bir GPS benden
Dergi gün geçtikçe güzelleşiyor. Emeği geçen herkese binlerce teşekkürler...

Bookmarks

Etiket
e-dergi

Seçenekler
Stil