Cine5 Dergisi - Sayı:33 (Ağustos 1996)

python80

Kıdemli Üye
1 May 2016
152
1,162
Yeni bir Cine5 dergisi daha görmek beni çok keyiflendirdi; elinize, emeğinize sağlık sevgili Ertuga...

90'lı yıllara ait gazetelerin tv, magazin eklerinin, gene dönemin haber dergilerinin paylaşımlarını da merak ve minnetle takip ediyorum tabi ama bunların yeri daha bir başka. :) Son iki ayda sadece bu dergilerden altı tanesini paylaşmışsınız, hepsi için bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Yeni bir Cine5 dergisi daha görmek beni çok keyiflendirdi; elinize, emeğinize sağlık sevgili Ertuga...

90'lı yıllara ait gazetelerin tv, magazin eklerinin, gene dönemin haber dergilerinin paylaşımlarını da merak ve minnetle takip ediyorum tabi ama bunların yeri daha bir başka. :) Son iki ayda sadece bu dergilerden altı tanesini paylaşmışsınız, hepsi için bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bir dergiye başlayınca elimde olanları tarih sırasına göre taramaya (sonrada yeni bir sayı ortaya çıkmaz ise) gayret ediyorum.

Ne yazık ki Cine5 Dergileri adına kötü bir haberim var. Yaklaşık dört aylığına mecburen ara vermek zorunda kalacağım (yeni bir değişiklik olmaz ise) sonrasında kaldığım yerden devam edeceğim.

http://www.cizgidiyari.com/forum/dergiler-diger/143294-tarayacagimiz-dergiler.html
Şimdilik bunları düzeltip eklemeye çalışacağım.