Balonlamada help lazım

Balonlamada help lazım

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Like Tree35Likes
  • 4 Post By PurpleFour
  • 4 Post By Sinan Atik
  • 3 Post By abolardis
  • 7 Post By hadon
  • 3 Post By abolardis
  • 3 Post By lotoloto
  • 6 Post By Shoryuken
  • 2 Post By hadon
  • 2 Post By abolardis
  • 1 Post By Sinan Atik

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09.Aralık.2017, 22:40   #1
Yeni Üye

PurpleFour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
PurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond reputePurpleFour has a reputation beyond repute
post Balonlamada help lazım
Merhaba arkadaşlar, bir konuda size danışmak istedim. Balonlama konusunda bilgi verebilir misiniz? Yani hangi programla yapıldığı, dikkat edilmesi gereken yerler, kalitesi falan... kendimi pek iyi anlatamadım ama umarım siz beni anlamışsınızdır😕
PurpleFour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Aralık.2017, 22:57   #2
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Aralık.2017, 23:08   #3
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 388253
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Üstadım balonlama ve resim denilince haliyle Photoshop un üstünlüğü tartışılmaz.
Karelerde ki balonların temizliği konusunda sayın Mandos Photoshop aksiyon sekmesi konusunda video hazırlamıştı.
Sitede mevcut videolardan faydalanabileceğiniz gibi Youtube eğitim videolarıda referans olabilir.
Photoshop olmadan bence tam olarak çizgi roman olmaz.
Diğer proğramlar sadece onun bazı yeteneklerinin özelleştirilmesi gibi.
Selamlar.
yeryüzü, Melih41 ve PurpleFour bunu beğendi.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Aralık.2017, 00:19   #4
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 193448
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Alıntı: abolardis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
...balonlama ve resim denilince haliyle Photoshop un üstünlüğü tartışılmaz...
Photoshop olmadan bence tam olarak çizgi roman olmaz...

Üstadım 10 küsur yıllık Linuks Kullanıcısı sıfatıyla, kendimi bu sözünüze itiraz etmek zorunda hissediyorum. Bahsettiğiniz fotoğraf düzenleme programının, ondan en küçük bir eksiği bulunmayan, hem de açık kaynak kodlu bir muadili vardır: Gimp...
Birkaç yıl önce Gimp için çok sayıda fotoğraflı anlatım hazırlamıştım ama yüklendikleri yerlerden silinince kayboldular ne yazık ki! Yine de küçük bir İnternet aramasıyla bir hayli malzeme bulabilirsiniz.

Alt 10.Aralık.2017, 00:43   #5
Onursal Üye

•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Gimp inceledim üstadım menüleri photoshop tan derlenme gibi.Ancak ücretsiz olması az yer kaplaması tercih nedeni olabilirsede kişisel fikrim aynı.Selamlar
hadon, yeryüzü ve PurpleFour bunu beğendi.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Aralık.2017, 13:15   #6
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 404688
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
Sevgili Hadon. Gimp gerçekten bence photoshop programından çok üstün. Zaten linux kullanmak büyük bir ayrıcalık. Açık kaynak kodlu bir program. İstenilen her şey daha kolay yapılabilir. Ancak ben bilmiyorum. Program her yerde var. Resim, balonlama kolaylığı ve kalitesi tartışılamayacağına göre bizleri bu konu hakkında bilgilendirme olanağınız var mıdır? Saygılarımla...
hadon, yeryüzü ve PurpleFour bunu beğendi.
lotoloto isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Aralık.2017, 16:12   #7
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 902248
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Sanırım çeviride de helpe ihtiyaç var

Hadon üstadım, niye bu kadar mütevazı oluyorsunuz, en iyisidir deyip geçin bence

Bu arada, internette bir şey kaybolmaz, sadece bulunması biraz zaman alabilir
Şu konuları hatırlıyorum, zaten burada bulamasam kendim yeniden yüklerdim.

Linux için Gimp diğer sistemler için de Photoshop kullanmak lazım deyip bağlayayım. Keyifli incelemeler dostlar. Kolaylıklar dilerim.

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Aralık.2017, 17:00   #8
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 193448
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Alıntı: lotoloto´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
...bizleri bu konu hakkında bilgilendirme olanağınız var mıdır?...

Sevgili Shoryuken sağ olsun bağlantıları vermiş. Umarım işinize yaramıştır. Takıldığınız noktalar olursa özel mesajla sorabilirsiniz.
Saygılar sunuyorum.
lotoloto ve PurpleFour bunu beğendi.
Alt 10.Aralık.2017, 17:35   #9
Onursal Üye

•Rep Seviyesi :
Photoshop çuyuz ölene kadar kader bizi ayırana kadar.
lotoloto ve PurpleFour bunu beğendi.
Alt 10.Aralık.2017, 21:24   #10
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Aylık 30 TL ödemeli ve lisanslı Photoshop ya da Lightroom seçeneği, ya da illegal fakat riskli "beleş" kullanım seçeneği var. Diğer yandan Gimp gibi zarsız zahmetsiz yazılım(lar) var. İsteyen istediğini alsın
PurpleFour bunu beğendi.
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
balonlama, balonlamacı, çizgi roman, destek, yardım

Seçenekler
Stil