Örümcek Adam-Double Shot (tek sayı)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Örümcek Adam-Double Shots (tek sayı)

tangledweb1300fc.jpg

Alışılmışın dışında bir hikayeye hazır olun. Süper kötülerin uğrak yeri olan bir barda üç süper kötü Akbaba, Avcı Kraven'in oğlu ve gizemli bir paltolu adam birer duble içip süper kahraman dünyası hakkında dertleşip Örümcek Adam ile olan sorunları hakkında konuşacaklardır. Onların bu ilginç sohbeti sizinde ilginizi çekecek ve Örümcek adamın düşmanlarının boş zamanlarında ne yaptıklarına şahit olacaksınız :D.
Eğlenceli ve beğendiğim bir öyküyü türkçe olarak size sunmaktan gurur duyarım, bir sonraki çalışmam örümcek dışında oldukça ilgi çekici bir hikaye olacak takipte kalın ;).

Çeviri ve Balonlama: Cobra
Kullanılan Font: CCComiccrazy
Tombstone'un konuşma fontu: Laffayette Comic Pro

Moderatör tarafında düzenlendi:

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Teşekkürler sevgili cobra. Bu bar kavgası sıradan bar kavgalarına benzemiyor gibi gözüküyor :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sayın "cobra",
emekleriniz için teşekkür ediyor,
takipte olduğumuzu da ifade etmek istiyorum.
Saygılarla...

bayrakzaf.gif

colossus

Aktif Üye
29 Ocak 2012
325
425
USA
Şimdi bitirdim. Çok değişik ve güzel bir sayı olmuş. Spoiler vermeye niyetim yok, okursanız beğeneceğinizin garantisini verebilirim. :D

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Şimdi bitirdim. Çok değişik ve güzel bir sayı olmuş. Spoiler vermeye niyetim yok, okursanız beğeneceğinizin garantisini verebilirim. :D

Son sayfaları gerçektende sarsıcıydı :D ,güzel yorumun için teşekkürler . Yorum yapan ve beğenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Farklı ve epey eğlenceli bir çizgi romandı. Çok keyif aldığımı söylemeliyim. Ellerine sağlık, teşekkür ederim.

Forumda çok aktif olamadığım dönemlerde foruma hızlıca göz atarken çeviri balonlama faaliyetlerine başlamış olmanı fark edip çok büyük mutluluk duymuştum. Öncekiler için de bir teşekkür daha göndereyim. Çeviri balonlama faaliyetlerinde genel temayül çeviriyi bir kişinin, balonlamayı bir başka kişinin hazırlamasıdır. Her biri kendi içinde yeterince zorken sen ikisini birden yapıyorsun ve yaptığın işin hakkını veriyorsun.

Eleştirilerden hiç çekinmeyeceğini bildiğim için rahatça küçük bir eleştirimi ileteyim. Benim takıntılarımdan birisi galiba bu: -de, -da yazımında sorunlar var. Ayrı yazılması gereken birkaç -de, -da bitişik yazılmış. Ancak bu sorun da zaman içerisinde çözülecektir.

Çeviri balonlama işlerinin devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Farklı ve epey eğlenceli bir çizgi romandı. Çok keyif aldığımı söylemeliyim. Ellerine sağlık, teşekkür ederim.

Forumda çok aktif olamadığım dönemlerde foruma hızlıca göz atarken çeviri balonlama faaliyetlerine başlamış olmanı fark edip çok büyük mutluluk duymuştum. Öncekiler için de bir teşekkür daha göndereyim. Çeviri balonlama faaliyetlerinde genel temayül çeviriyi bir kişinin, balonlamayı bir başka kişinin hazırlamasıdır. Her biri kendi içinde yeterince zorken sen ikisini birden yapıyorsun ve yaptığın işin hakkını veriyorsun.

Eleştirilerden hiç çekinmeyeceğini bildiğim için rahatça küçük bir eleştirimi ileteyim. Benim takıntılarımdan birisi galiba bu: -de, -da yazımında sorunlar var. Ayrı yazılması gereken birkaç -de, -da bitişik yazılmış. Ancak bu sorun da zaman içerisinde çözülecektir.

Çeviri balonlama işlerinin devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Sağol Nihat abi güzel sözlerin için teşekkürler . Hakikaten -de,-da ekleri bazen kafamı karıştırıyor , çeviriyi yaparken yazıma dikkat etmeden geçiyorum sonra balona yerleştirirken gözden kaçıyor , kontrol ettiğimde iki tane yakalayıp düzeltmiştim ama gözden kaçanlar olmuş , bir sonraki işimde daha dikkat edicem :).

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Bu serinin daha önce iki macerasını daha paylaşmıştım. Gergedan hakkındayıdı. Şimdi ise süper kötüler barında geçen ilginç bir macera. Açıkcası ben beğendim. Eline sağlık.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
teşekkürler.
ilginç bir maceraya benziyor.
özellikle kapağı çok beğendim.
Rhino ile ilgili olan macera da farklı bir maceraydı.
böyle farklı konulu sayıları seçmen çok güzel böylece biraz standart dışında maceralar okuyabiliyoruz.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397