Ultimate Spider-man, Sandman, Batman Arkham City ve dahasi ceviri listesinde

LetsJoker

Yeni Üye
9 Tem 2012
77
23
Istanbul
Ben balonlamada cok iyi degilim ama ceviri yapabiliyorum.Birkac seri
listeye aldim:

Ultimate Spiderman 34-159

Sandman (Iptal)

Batman Arkham City(Cevrilmis)

Young Justice

Avengers vs. X-men

Avengers Solo 2011-2012

Ultimate Comics Spider-man

Bu kadari nasil bitecek diyeceksiniz allahin izniyle ve sizin yardimlarinizla bunlari cizgi diyarina ekleyecegiz insallah hangi seride
ne yapmak istiyorsaniz hic fark etmez o.m atmaniz yeterli mesajlarinizi bekliyor olacagim.Ben basladim sizi bekliyorum :)

Son düzenleme:

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
Usta İngilizce seviyeni bilmiyorum ama Sandman yemez gibi geliyor bana. Neil Gaiman çok zor bir dil kullanıyor. Ama diğerleri neden olmasın.

LetsJoker

Yeni Üye
9 Tem 2012
77
23
Istanbul
Usta İngilizce seviyeni bilmiyorum ama Sandman yemez gibi geliyor bana. Neil Gaiman çok zor bir dil kullanıyor. Ama diğerleri neden olmasın.

bende de ilk basta yemedi ama sizlerin yardimlariyla yaparim diye dusundum ve yazdim:) ama kimse katilmiyor bunlarin altindan tek basima kalkmam uzun surecek ama yardim ederseniz cabuk bitecek arkadaslar

''Yiğit''

Aktif Üye
8 Nis 2012
401
233
Mudanya/Bursa
İngilizcem çok iyi olsaydı,ve şuanda çevirmem gereken karikatürler olmasaydı bende yardım etmeye çalışırdım :)

Not:Sandman işi olursa rep'e boğarım seni :)

LetsJoker

Yeni Üye
9 Tem 2012
77
23
Istanbul
Tamam arkadaslar ben calismalara basladim bugun gec saatlerde birtane cizgi roman yayinlayacagim :) gene de dedigim gibi yardimci olayim corbada tuzum olsun diyen herkesi bekliyorum

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
sandman konusunda bende uzak durmanı tavsiye ederim.kullanılan dilin ağırlığından dolayı her ne kadar çok istesemde ancak profesyonel yayın evi çevirisiyle okumak gerekir diye düşünüyorum.
asla şevkini kırmak istemem ama enerjini ve vaktini diğer çalışmalarına kaydırırsan bencede daha iyi olur. sonuçta bu senin emeğin ve bizlerde emeğinin kıymetini senin kadar biliyoruz
bir iş hakkıyla yapılamayacaksa yapılana kadar beklenmesi iyi olur.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
Batman Arkham City çevirisi yapıldı...şimdiden kolay gelsin....

LetsJoker

Yeni Üye
9 Tem 2012
77
23
Istanbul
Batman Arkham City çevirisi yapıldı...şimdiden kolay gelsin....
Yanlisiniz var Batman Arkham Asylum un cevirisi yapildi

sandman konusunda bende uzak durmanı tavsiye ederim.kullanılan dilin ağırlığından dolayı her ne kadar çok istesemde ancak profesyonel yayın evi çevirisiyle okumak gerekir diye düşünüyorum.
asla şevkini kırmak istemem ama enerjini ve vaktini diğer çalışmalarına kaydırırsan bencede daha iyi olur. sonuçta bu senin emeğin ve bizlerde emeğinin kıymetini senin kadar biliyoruz
bir iş hakkıyla yapılamayacaksa yapılana kadar beklenmesi iyi olur.

tamam hocam benim de o biraz yemedi zaten insallah cok prof biri yapar

Son düzenleme:

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Sandman için elini taşın altına koyacak baba yiğit bundan sonra biraz zor çıkacak gibi. Belki elindeki basılı Sandman arşivini LetsJoker dostumuza ödünç verecek birisi çıkarsa, oradaki çeviri kopyalanarak kolaylıkla balonlanabilir.

Bugüne kadar kimse elindeki Sandman cildine kıyamayıp taramadığı için bu balonlama önerisini dile getirdim. Elbette en doğru kararı konunun uzmanları ve işi üstlenmeye gönüllü dostlarımız verir.

seymin

banned
15 Ağu 2009
225
239
Ben balonlamada cok iyi degilim ama ceviri yapabiliyorum.Birkac seri
listeye aldim:

Ultimate Spiderman 34-159

Sandman (Iptal)

Batman Arkham City

Young Justice

Avengers vs. X-men

Avengers Solo 2011-2012

Ultimate Comics Spider-man

Bu kadari nasil bitecek diyeceksiniz allahin izniyle ve sizin yardimlarinizla bunlari cizgi diyarina ekleyecegiz insallah hangi seride
ne yapmak istiyorsaniz hic fark etmez o.m atmaniz yeterli mesajlarinizi bekliyor olacagim.Ben basladim sizi bekliyorum :)

elimdeki amazing spiderman'leri beklemeye alıp senin projelerinden birine balonlama konusunda yardım edebilirim. bir sayıyı ( mesela ultimate'lerden birini) çeviri dosyasıyla beraber irfanboztas@gmail.com adresine gönderirsen , ortaklaşa hallederiz. güzel olursa devamını da getiririz belki...

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
bende de ilk basta yemedi ama sizlerin yardimlariyla yaparim diye dusundum ve yazdim:) ama kimse katilmiyor bunlarin altindan tek basima kalkmam uzun surecek ama yardim ederseniz cabuk bitecek arkadaslar

The Sandman'in orjinallerini paylaşın isterseniz forumda. Belki halledebiliriz bir kaç kişi ortak çalışıp.

Haldir

Yeni Üye
1 Mar 2011
5
10
Suanda Sandmani satiyolar mi?

evet Sandman serisinin tüm kitapları şu anda satılıyor olması lazım.

The Sandman'in orjinallerini paylaşın isterseniz forumda. Belki halledebiliriz bir kaç kişi ortak çalışıp.

Sandman serisinin orjinallerini bu linkte paylaşmıştım: Sandman 1-11

Belki elindeki basılı Sandman arşivini LetsJoker dostumuza ödünç verecek birisi çıkarsa, oradaki çeviri kopyalanarak kolaylıkla balonlanabilir.

Katılıyorum. Sandman in basılı versiyonundan kopyalanması daha kolay olur diğer türlü ağır geleceğini düşünüyorum.

nitro15

Yeni Üye
26 Haz 2013
26
3
Kardeş bana ultimate spiderman sayı 39 dan sonrası lazım türkçeye çevirip bana link atar mısın zahmet olmassa çok istiyorum bu seriyi .