23 Nisan izmir Kitap fuarı'nda toplanıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geronimo

Süper Üye
11 Eki 2009
26
286
Karataş/İzmir
2016 İZMİR Kitap Fuarı

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
İzmir ekibinin en son yaptığı toplantıda bir sonraki buluşmamız için kitap fuarını kararlaştırmıştık.
Kitap fuarı boyunca hangi gün buluşacağımızı aramızda kararlaştırıp buraya yazarız.

Yani biz toplanıyoruz arkadaşlar, gelecek herkesi bekleriz.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,166
Ön almak bana nasip oldu :) Eh, yazayım o halde teklifimi.. Pazar gününe denk gelirse toplantıya katılma şansı bulurum diyorum..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Toplantı 24 Nisan pazar günü olacak arkadaşlar.:)
Ben daha önce de gelirim muhtemelen ama esasen pazar günü müsait olduğumuz için o gün topluca oradayız.
Hepinizden iç gıcıklayıcı görüntüler, sansasyonel pozlar bekliyorum.:)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Toplantı 24 Nisan pazar günü olacak arkadaşlar.:)
Ben daha önce de gelirim muhtemelen ama esasen pazar günü müsait olduğumuz için o gün topluca oradayız.
Hepinizden iç gıcıklayıcı görüntüler, sansasyonel pozlar bekliyorum.:)

Bende bir ön gezi yaparım. Sonrasında hep beraber toplanırız. E pazar gününe karar verdiğimize göre Hakan Alpin beyi mutlaka bekleriz. Üstat bir yıl oldu görüşmeyeli.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Geçen yıl Nuri Kurtcebe ustaya imza günü düzenlemiştik fuarda.

Bu yıl Hikmet Yamansavaşçılar usta ve KARABALA imza günü olabilir.

Toplantıyı bu ihtimali de dikkate alarak hazırlık yapmak lazım:)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,343
Şu pazar olayı beni hep sıkıntıya sokuyor. Doğal olarak herkes pazar günü müsait ama ben de pazarları genellikle değişik iş düzenimden dolayı dolu oluyorum. Bu sefer pazarı ayarlayıp gelicem desem de hep ters köşeye yaıtıyorum. Neyse elimden geleni yapıcam bu sefer katılmak için...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Buluşma

Kısmetse oradayız arkadaşlar,müsait olan tüm çizgidiyarı dostlarını bekleriz,böylece birebir tanışma imkanımız olur.Selam ve sağlık dileklerimle,saygılar.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Şu an kızımın yanında ,İzmir-Aliağa'dayım. İki gün önce 23 Nisan'da İstanbul'a oğlumun yanına gitmek için bilet aldım.Eğer birkaç gün erteletebilirsem İzmir'deki dostlarımı görmekten mutlu olacağım.
Olmazsa resimlerinize bakıp avunacağım. :)

Onur havayollarında tanıdığı olan arkadaş var mı?

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir

La olum, fuar alanında nasıl alcaz ki o filmleri. Amma da yaptın ha! Neyse ben seni nasıl olsa kandırır alırım o harddiski elinden. :)

Fuar alanının üst katında bir kafeterya var. Geçen yıl orayı kullanmıştık. Bu yıl yine orada oturabiliriz. Ama dışarıda da bir yer bulabiliriz. Malum sigara içen arkadaşlar için içerisi sıkıntılı.

kirpi

Yeni Üye
28 Şub 2011
79
497
herkeze merhabalar geçen sene buluşmada çok iyi ve güzel vakit geçirmiştim mümkün olabilirse ve bir aksilik olmazsa buluşmaya gelmeye calışacam gelirkn evde kendim için yaptıgım zagor baltası ve tabancasını getirmeye çalısırım

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Arkadaşlar buluşma günümüzü 23 Nisan olarak güncelledik.
Gelebilecek dostlarımızın cumartesi yönünde görüş bildirmesi üzerine toplantımızı 23 Nisan cumartesi günü olarak belirledik.
Aman unutmayınız.:)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Hayırlı toplantılar..Cumartesiye çok var..Bakarsınız o güne kadar Cumaya bile alırsınız..Ogün gelebilecek arkadaşlara şimdiden selam ve sevgiler..Sizinki tam dereyi geçerken at değiştirmek oldu..Neyse hayırlısı olsun..

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
23 Nisan benim için de çok ters oldu. Sevgili Ali (Büyükbeyaz) ile konuştuk. Çocuk bayramı nedeniyle görevim var. İnşallah bir sonraki toplantıya... Maalesef gelemediğim için benim film arşivi de iptal. Sevgili Hasan abi (Geronimo) biraz daha sık dişini. Saygılar...

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,166
Şu toplantıyı Pazar gününe geri döndürme imkanımız hiç mi yok arkadaşlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...