13 Mart 2016 buluşmamız.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Yine en kral arkadaşlarımızla biraraya geldik. Muhabbetin dibini deldik, geyiği kızarttık yedik.:) Prospero dostumuzu bekledik, yollarını gözledik.:) Geç kaldık ama,Orhan Berent ile temas kurup aramıza davet etmeyi kararlaştırdık.
Necdet beye istediği bilgilerden bir demet sunduk, dilediği sürece sunmaya devam edeceğiz. Artık düzenleme kısmında sıkıntımız olmayacak.

d77vctfqcnz3b560e.jpg

Ahmet Akyol, Oktay_izm, lotoloto, Necdet, Kandraks53, Mehmetali, büyük beyaz.

d77vhhhtbrm9o938u.jpg

MehmetAli, Dindar.
MehmetAli hocam kitapları görünce derin hülyalara dalmış.:)

d77vjdu6fx54xan5a.jpg

İlerleyen saatlerde The-DarknesS dostumuzda geyiğe dahil oldu. Masada Ahmet Akyol dostumuzun He-Man koleksiyonundan parçalar var, Özellikle iskeletor büyüğümüze bayıldım.:)

d77vlr595yzdi5sby.jpg

Baybora abimizde masamızı şereflendirdi. Yeni projelerini merakla bekliyoruz.:)

d77vn35mzsyin1vhq.jpg

Ellerinde oyuncakların kralıyla büyük beyaz, Oktay, lotoloto, Necdet bey nihayet objektiflerimize girdi, Geronimo, Kandrax, MehmetAli.

d77vqpjyp2z0ysmum.jpg

Dindar yeni koleksiyonundan örnekler getirdi, kokladık.)
Yedik içtik, eğlendik, stresimizi toprağa gömdük.
Bir sonraki toplantı kitap fuarında olacak.
Bizi izleyin anacım.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Bunlar buzdağının görünen yüzü..Daha neler oldu neler..Nasıl anlatsamki..Ama bu toplantılar,bu muhabbetler,bu dostluklar anlatılmaz..YAŞANIR..Katılan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
Güzel İzmir'in güzel insanları bir araya gelmişler;görüşmüşler,konuşmuşlar ve bizlerle paylaşmışlar.
Çok teşekkürler...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
O gün çalıştığım için biraz geç kaldım toplantıya. Saat 14.30 gibi gidebildim anca. O yüzden benden önce gelip gitmiş olan Necdet abiyle yüz yüze oturup tanışamadım. Ahmet Akyol arkadaşımızla ilk o gün tanıştık akabinde de hemen kaynaştık zaten. :)

İzmir toplantıları bildiğiniz gibi anca 8-10 üyemizin katılımıyla gerçekleşiyor. Her toplantı öncesi tüm diyarda duyuru yapmamıza rağmen o gün de katılım sayısı azdı. Önümüzdeki maçlara bakacağız artık... :)

Gelirken yeni aldığım serilerden de örnek amaçlı getirdim yanımda.

Dampyr ilk 40 sayı.
Mister No Klasik Maceralar ilk 20 sayı.
Tommiks Hozcomics 34 sayılık seri.
Kit Taylor Hozcomis 10 sayılık tam seri...

Hepsi de en kısa sürede çok düzgün bir tarama ile forumda yerini alacak.

Saygı ve sevgilerle...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Arkadaşlara selamlar, sevgiler.
Sevgili Dindar, diğer kitaplar zaten
birer klasik ama Dampyr'leri almana
çok sevindim. Zira hikayesi, çizimleri,
göndermeleri vs ile Dampyr serisi tek
kelime ile muhteşemdir. Fantastik
edebiyatın harika örneklerinden bence
her macerası. Keyifli okumalar dostum...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Oldukça güzel bir pazar sabahı başladığımız sohbete sonrasında Dindar ve Murat kardeşimizin katılımıyla biraz daha koyulaştı...Birçok yeni dostla tanışmanın verdiği hazla çayımı yudumlarken.Mehmet Ali Kardedşime martin mystere taramaları ve paylaşımları için şahsen teşekkür etme şansı yakaladım...Burdan tekrar teşekkür ederim Mehmet Ali...Yeni dostların yanına eskileri getirmek olmazdı :) o yüzden he man figür koleksiyonumdan eski birkaç dostumu (yaklaşık 35 senelik) da sohbete dahil etmek istedim :) Bu arada The-DarknesS kardeşimden aldığım Bilka Spider Man koleksiyonundan bir kaç kitap sözü için tekrar huzurunuzda teşekkür eder ve sabırsızlıkla beklediğimi ifade edeyim :)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Bir dönem Bilka Örümcek Adam'ın 181 sayısına sahiptim. Sıralı lot halinde, özenle kaplanmış, pırıl pırıl kitaplardı. Sonraları okuduktan sonra 2 kitaba 1 kitap şeklinde değiştirmiştim. Keşke o sıralar tanışsaydık da tüm seriyi sana verme şansım olsaydı, Ahmet.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bir dönem Bilka Örümcek Adam'ın 181 sayısına sahiptim. Sıralı lot halinde, özenle kaplanmış, pırıl pırıl kitaplardı. Sonraları okuduktan sonra 2 kitaba 1 kitap şeklinde değiştirmiştim. Keşke o sıralar tanışsaydık da tüm seriyi sana verme şansım olsaydı, Ahmet.

Nasip değilmiş Dindar kardeşim,ama genede bu düşüncenden dolayı teşekkür ederim :)