Kobra - Arizona Fieber

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Kobra_01_tile.jpg

Kobra_-_1._Arizona-Fieber_(Carlsen_1991).cbr 110.1 MB

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Toxine dostumuzun çevirisi ile bir sayısını balonlamıştım. Burada renklileri varmış, bir indirip inceleyeyim. Toxine de bayılacaktır buna :) Teşekkürler üstadım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
O konuyu görmüştüm ve bende almıştım ama uçtu eşleştirme yapamadım. Sanki bu konuyuda yükledim hatırlıyorum ama yok forumda.

Frankofon arşivini tamamlamaya çalışıyorum hemde yüklüyorum.

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi
Teşekkürler gandor08.
Kobra'ın Sırpçaları -sanırım 17 sayıydı- bilgisayarım çökünce silindi. Ancak ilk dört sayısının linki var diyarda -şayet sağlamsa-. Son sayısı renkliydi bu o olmalı. Shoryuken dostumuzun dediği gibi beğendiğim bir çizgi romandır. Klasik macera.

Başta Sıpça -sanırım kiril alfabesiyle yazılıyor- sanmıştım, fakat Hırvatça -sanırım latin harfleriyle yazılıyor- olabilir. O yüzden Sırpça değilde Hırvatça sözlükten yararlanmıştım. Ayrıca yandex çeviri Sırpçayı kiril alfabesiyle kabul ediyormuş.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Bane Kerac'ı Alfa Yayınlarının çıkarttığı Kedi Kız (Cat Claw) çizgi romanından tanıyorum. 9 sayı daha sonrasında da 2 cilt olarak çıktı. Ama ne yazık ki eksik kalmıştı. Tamamlanmış haliyle basılsın istediğim çizgi romanlardandır. Sanatçının Cobra isimli çizgi roman kadakteri de bir bölümde gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam. Lakin biz Cobra'yı Türkçe forumumuzdaki dostlar sayesinde okuduk. Her ne kadar anlayamacak olsam da çizgilerini beğendiğim ustanın bu kitabını indireceğim.
Teşekkürler dostum.