Kiwi Zembla-Ormanın Kanunu(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Zembla çizgiroman serisi başlamadan bir ay önce, karışık olarak başka kahramanlarında maceralarını yayınlayan Kiwi adındaki kitapta Zemblanın aslında ilk macerasını yayınlamıştı hatta maceranın sonunda bu kahramanın bir ay sonra kendi kitabı olacagını müjdeliyordu. işte okuyacagınız bu macera o ilk macera :);

Zembla severler bilirler ki, zemblanın ilk macerasında kenny adlı beyaz bir çocuk ona eşlik ediyordu.( gerçi 7.sayıda Zembladan ayrılıyor)ve ilk kitabın ilk karesinde klübelerinin önünde Zemblayla birlikte görünüyordu.eee peki şimdihiç mi merak etmediniz o yaştaki beyaz bir çocugun afrika ormanlarında işi ne diye? hahahaha işte bunun cevabını bu 82 sayfalık çizgiromanda okuyacagız tabiki ilklerin adresi ÇİZGİDİYARINDA....:cool::cool::cool:

Türkiyede yayınlanmamış Diger çeviri Zembla maceraları için bakınız: http://www.cizgidiyari.com/forum/zembla/107693-zembla-turkiyede-yayinlanmamis-maceralar-listesi-ceviri.html

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Zembla'yı Çocukken okurdum ama onunla ilgili hatıralarım dağınık. Ama ilhantok bu dağınık hatırları bir düzene sokmaya kararlı. Elinize sağlık çok teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bulunmazı bulup paylaşan Sayın "ilkhantok" kardeşime gönülden teşekkür ediyorum.
Ellerinize, gözlerinize sağlık kardeşim;
saygılarla...

52308R.gif

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
Teşekkürler dostum.:) Zembla tamamını okumayı bşaramadığım serilerden biriydi. Ayvalık tostunun desteğiyle de sanırım bunu aşacağım.:)
Çok yaşa, varol.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
İlk sayfada gördüğüm çizgiler bana Zembla'dan daha çok bizdeki Tarzan'ı (Akim) hatırlattı. Emekleriniz için çok teşekkürler sevgili İlkhan dostum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Çok beğendim sevgili İlkhan.
Zembla benim bayılarak okuduğum tam bir çizgi roman örneği...
Yılan sokarken bile çok kibar; çok geç artık Zembla diyor...
Teşekkürler çeviren dostumuza da sana da...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Ben de küçükken keyifle okurdum,
şimdi bile sayenizde arada bakıyorum
Zembla ve arkadaşlarının eğlenceli
dünyasına... Bu sayı ise ayrı bir sürpriz
oldu. Kökenine bakalım bir de Zembla'nın.
Değerli emekler ve paylaşımlar için çok
teşekkür ederim sevgili ilkhantok ve
conanthecivilized dostlara.