Zembla Hoz - Cilt 03

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,838

İyi Okumalar...

dwzklmbf6homlaxs5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Sevgili Altan her zamanki gibi bizleri sevindiriyorsun.Zembla olmazsa olmazlardandır benim için.
Yeyenin tiktakı
rasmusun sakarlığı
satanasın işgüzarlığı
ve en önemlisi Zemblanın yavuklusu takuba vazgeçilmezlerden.
Çok teşekkür ederiz ellerine sağlık.Selamlar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Ben yöneticilik görevinizi yeni farkettim yine çok yerinde bir karar ve hakedilmiş bir vazife.Başarılarınızın devamını dilerken Zembla paylaşımınız için ayrıca çok teşekkür ederim saygılarımla.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Değerli kardeşim. Eline emeğine yüreğine sağlık.
Hiç çizgi roman okumamış, 20 yaşındaki birisinin eline versek belki ilk iki sayfasından sonra okumaz elinden bırakır. Ancak çocukluk döneminde çizgi roman okumaya başlamış benim gibi 60 ına varmış birisi okurken uyuyuncaya kadar okur. Çünkü! Ben kendi adıma okurken 50 yaş geriye gitmiş gibi oluyorum. Bizler Teksas, tommiks, Zembla, Tarzan, gibi çizgi romanlarda çocukluğumuza, Teks gibi çizgi romanlarda ise gençliğe ilk adımlarımızı attığımız o günlere dönüyoruz. Tabi bu arada pek çok duyguları iç içe yaşıyoruz. Bazen, babalarımızın sakladığımız yerden bulup sobaya attığı, çizgi romanlarımızın artık hiç elimizde olamayacağının burukluğunu yaşarken, günümüzde halen çizgi roman yayınlanlanabilmesini sağlayan çizgi roman okuyanların olduğunu düşünerekde hoş bir memnuniyet duygusuyla doluyoruz.
Tekrar tekrar yürekten teşekkürler.

Son düzenleme:

bereket

Kıdemli Üye
30 Haz 2011
207
177
Zembla da hiç kansız kötü de olsa insan kıymeti bilen bir kahramanın anlatımı...Eskilerin haleti ruhiyesi, şimdilerin ******** daha doğrusu animasyon/dijital vb. katkılı, romanlarındaki adeta vahşet ve dehşet içeren manzaralarından iyi ki uzakmış... şimdikiler teknik teknolojik açıdan harikalar (!) galiba da insana ne oldu... tabii ki zombie ya da mutant oldu galiba... Buna rağmen inadına bizden çizerlerin, bu kötü akıma kapılmadan, iyi örneklerle karşı durması mümkün değil mi... Neden olmasın...

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,537
Link çalışıyor. Zembla Hoz Comics 03 yazısının üstüne gelip sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyalama derseniz ve yeni sekmede yapıştır dediğinizde dosya iniyor.