Zembla Hoz - Cilt 01

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,709
İyi bayramlar...

Y6lv2a.jpg

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,874
52,432
Kendi Koltuğunda
Dünde aklımdan geçmişti acaba üstad zembla Hoz - Ciltlerini bizlere armağan edermi diye dün kalbimden geçirip düşünmüştüm.Hatta idefikxe bile baktım.
Altan üstadım süpersin ya ellerine gözlerine sağlık çok teşekkür ederim.Selamlar,iyi bayramlar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Hoz Zembla'ya başladığı zaman sonunda hepsini okuyabileceğiz diye düşünmüştüm ama o da sıralı olarak yayınlamadı, sonrasında ise seri 5. sayıda kaldı...
Ama tertemiz baskılarıve güzel kapakları ile Zembla'yı güzelleştirdi...
Teşekkürler dostum.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,813
Zembla nedense hep özensiz ve baştansavma basılmış ve kahramanı sakatlamış bir yayındı. Bu yüzden çok uzun yıllardır hiç içimden gelmiyordu Zembla'ya el sürmek. Hoz baskısı tam ve sıralı olmasa da bu kahramanla yeniden barışmamı sağlamıştı. Teşekkürler.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Dünde aklımdan geçmişti acaba üstad zembla Hoz - Ciltlerini bizlere armağan edermi diye dün kalbimden geçirip düşünmüştüm.Hatta idefikxe bile baktım.
Altan üstadım süpersin ya ellerine gözlerine sağlık çok teşekkür ederim.Selamlar,iyi bayramlar.

Bu nasıl bir tesadüftür bilmiyorum ben de daha iki gün önce çizgi diyarında zemblanın hoz comics taramaları hiç yok mu diye bir kontrol etmiştim ve keşke bu da taransa diye içimden geçirmiştim.

Muhteşem paylaşımlarınıza bunu da eklediğiniz için çok teşekkürler sayın altan.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Tarzan veya akim zemblayı döver ama olsun :)
Bu pırıl pırıl zemblalar okunmaz mı ya?
Teşekkürler üstadım...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Tarzan veya akim zemblayı döver ama olsun :)
Bu pırıl pırıl zemblalar okunmaz mı ya?
Teşekkürler üstadım...

Zembla da Tarzan ve Akim'i koşu yarışında geçer ama olsun :)

Zembla taramaları için teşekkürler üstadım.
Son zamanlarda paylaşımları tam takip edemedim.
Toplu teşekkürümü buradan yapayım :)

zagor1111

Yeni Üye
31 Tem 2009
49
82
Üstadım emeğinize sağlık, linke tıklandığı zaman indirme yapılıyor ancak .rar dosyası hasarlı olduğundan açılamıyor. Bilginize.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Üstadım emeğinize sağlık, linke tıklandığı zaman indirme yapılıyor ancak .rar dosyası hasarlı olduğundan açılamıyor. Bilginize.

Dosya sorunsuzca çalışıyor.

Muhtemelen kullandığınız winrar uygulamasının son sürümüne sahip olmamanızdan kaynaklanıyor bu sorun. Güncellerseniz problemin çözüleceğini zannediyorum.