Zembla Tam Macera Listesi - Hepsine Karşı Tek

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
Biraz karışık bir sunum olacak ama neyse :Ğ ;

efendim orjinal serinin 2. macerası ama 1. sayısı orjinal ismine sadık kalınmış (google translate öyle diyor) olması sebebiyle orjinal kapagıyla hizmetinizde,
tam macera dememe ragmen bu macera 2 kitapta 2 farklı isimde devam etmesinden dolayı bizde iki kitapta bitireceğiz,
ilk maceraları Augusto pedrazza çizmiş bu macerada onlardan biri ve Zemblayla Keni'nin Rasmusla tanıştıgı macera( daha Yeye ortada yok)fakat fransızlar bile kronolojik sıraya baglı kalmadıklarından biraz kızgınım :mad: çünkü normalde Rasmusla tanışmalarından önce Zemblanın ilk arkadaşı Keni'yle birkaç macerası var,
neyse bu benim orjinal sırayı düzenlerken ki sorunum biz ilk önce maceralarımızı bitirelimde :rolleyes: ;
ama sizlerle önemli birşey paylaşmak istiyorum ZEMBLA ESTETİK AMELİYAT olmuş :eek::eek::eek: :Ğ:Ğ:Ğ, ilk maceralarda ve bu macerada da farkedeceginiz üzere Zembla eskiden karadenizli vatandaşlarımıza benziyormuş, şaka bir yana ben A.pedrazza nın çizimlerini pek begenmedim ,takdir sizin.. düzenleme Ertugrul dostumuzun paylaşımlarından gerçekleştrilmiştir(birleşik maceralar vardı kırpılıp tek maceraya cevrildi ) :rolleyes:
Keyifli okumalar dilerim
not: maceranın (karşı saldırı isimli macera) devamı hemencecik yarın sabaha

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Kaptan swing orjinal seriden sonra buna da başladın ve eminim sonunu getirirsin.Üstadım türk çr severleri adına sana içten minnetlerimle.