Zagor Koleksiyon - ORİGİNAL SERİLERİN KAPAKLARI

FETHA

Kıdemli Üye
7 Haz 2019
124
635
Zagor Koleksiyon - ORİGİNAL SERİLER

-Zagor Orijinal serilerin kapakları PDF dosyası formatında biraraya getirilmiştir. (Ana Seri, Maxi, Special vd.)

-Hemen hemen tamamı orijinal kapaklardır, türkçe kapaklar çok az kullanılmıştır.

-Bookmarklar (yer imleri) oluşturulmuştur. Böylece kolaylıkla gezilebilir.

- Bookmarklarda türkçe isimler kullanılmıştır. Kitap isimleri garfield67 nin hazırladığı listelerden alınmıştır. İtalyanca kitap isimleri zaten kapaklarda mevcuttur.

-Tespit edilen en net kapaklar kullanılmıştır.

-Kapaklar Forumdan temin edilmiş olup, PDF olarak hazırlanması tarafımdan yapılmıştır.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Alıp inceliyorum. Ben de 'Tam macera' renklileri indiriyorum zira onların kapaklarını düzenlemek istiyordum. Şayet onlar ise bana iş bırakmamışsınız demektir.

Çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Çok teşekkürler ama ben böyle düşünmüyordum; kapaktaki İtalyanca macera isimlerini silip tekrar Türkçe tam macera ismini kapağa yazacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Ellerinize sağlık Değerli Fetha,
Çalışmanızdan ben çok yararlandım. Tüm Zagor külliyatını kapsayıcı bir kaynak olmuş. Zagorsever her üyenin başvuru kitaplarından biri olacağına eminim. Bu özverili ve emek isteyen çalışmayı hazırlayıp bizlerle paylaştığınız için teşekkürü bir borç bilirim.

Çalışmalarınızın devamının gelmesi dileklerimle...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Sizin pdf hazırladıklarınızı yukardaki yazdığınız türkçe isimleri bende kapaklara geçireyim. Serilerde kullanmak isteyen olursa kullanabilir.

Bence çok güzel bir çalışma. Aslında olan kapaklar bizdeki serilerle buluşmuş olur.